karsılıksız sevdınızmı ...

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve EU1 tarafından 30 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

30 Ağustos 2007
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

ınsan neden kendını sevmeyen iten hatta yokmus gıbı davranan bırını sevmeye devam eder.o asla tavız vermedıgımız gururumuza ne olur.neden bızı seveyen bır adama tutkuyla baglanırız.yada cekıp gıttıgında hayat tam anlamıyla bır cehenneme döner.her konuda başarılı olan bız kadınlar neden konu aşk olunca sınıfta kalıyoruz.bu sorulara ben cevap bulamıyorum peki ya siz ne dersiniz. neden bize acı cektıren adamlara aşık oluyoruz....???senağlama

2. 30 Ağustos 2007
  3. C@N@N

C@N@N Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :çok üzgünüm:Aaah,aaah..O sorunun cevabını bir bulabilsem ben..Neden kendimize acı çektiririz,zorun hatta imkansızın peşinden gideriz?ooof,oof...:1no2:

4. 30 Ağustos 2007
  5. Exorcist

Exorcist Pantolonlu Bulut Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    286
    çünkü kaçan kovalanır elde ettiğimiz her şey bir süre sonra cazibesini kaybeder ama ulaşılmaz olan, elde edemediğimiz şeyler her zaman bizi çeker bu sadece aşkta değil her konuda böyledir

6. 30 Ağustos 2007
  7. EU1

EU1 Guest

yorumlarınız ıcın tesekkurler kızlar

8. 30 Ağustos 2007
  9. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.350
    Ödül Puanları:
    363
    Sizi bilmem ama ben beni seveni bile çok zor sevebiliyorum. Karşılıksız sevmekse bana çok daha uzak! Her daim ilgi,sevgi,aşk,saygı beklerim. Birazcık eksildiğini hissetsem hemen soğurum. Kaçanı kovalayamam ben...

10. 30 Ağustos 2007
  11. Selenais

Selenais Kelepceliyim ben sana Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    hic karsiliksiz sevmedim ben.. daha dogrusu kimse bana o gøzle bakmadan ben kimseye o gøzle bakmadim bugune kadar, herkes arkadasim abim olmustur benim gøzumde,

ama bunlardan cogu bana kardes veya arkadas gibi degilde baska gøzle bakanlar olmuslardir.. bazen iyiki olmus diyorum, bi birliktelik yasamasamda øle karsilikli bakismalar falan tatliydi

bazilarindaysa keske o gøzle bakmasaydida arkadasligimiz devam etseydi diyorum.

ama en son øle olan bana gøre arkadasim olan sonra bana asik olan benide kendine asik eden su anki kocacim:)

Ama asla buyuk konusmam, kocama delidivane asigim Allah bozmasin, ama yinede asla asla demem.. ya basima gelirse ??

Allah korusun.

Arkadaslarinda dedigi gibi, kacan tatli gelir insana..

12. 30 Ağustos 2007
  13. EU1

EU1 Guest

sagolun kızlar sevgıyle kalın

14. 30 Ağustos 2007
  15. gulsehri

gulsehri Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Evet hepimizin platonik bir aski olmustur genellikle,cevap;evet sevdim.

16. 30 Ağustos 2007
  17. EU1

EU1 Guest

sevdiğini sanarsın ama onun için anlık bi hevessidir başından beri yalanmış sevgisi ya seni ya kendni kandrmıştr seviyorum diye tabi aşkın gözü kör olunca senin aşkında karşılıksız oluo buda adama koyuyo

18. 31 Ağustos 2007
  19. uslanmaz2.9

uslanmaz2.9 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    olmazmı bi tane olmuştu lise yıllarımdı o günler aklıma geldi çok komiktim yaa