Kartal Umut Hastanesinde doum

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve aslidirek tarafından 27 Nisan 2009 başlatılmıştır.

27 Nisan 2009
    Konu Sahibi : aslidirek
  1. aslidirek

aslidirek Duruşkom benim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar ben kartal daki umut hastanesi gidiyorum doğumu orda yapçam nasipse,Orda doğum yapan arkadaşlar varsa paylaşabilir mi?
    Doktorları kimdi? memnun kaldılar mı vs?

2. 28 Nisan 2009
  3. adilemir

adilemir Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4.322
    Ödül Puanları:
    238
    evet canım ben orada yaptım..gulsum kuyucuda...çokta memnundum...bırde baska bayan doktor vardı..onun hastalarıda çok..kapısının onu kuyruk ...
    ama çok memnun kaldım kızlar...normal dogum yaptım...ama aynı hastahanede arkadaslarımdanda dogum yapanlar oldu...sezeryan oldular..onlarda memnundu...

4. 4 Haziran 2009
  5. emosum

emosum yaşamak direnmektir Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba bende gecensene temmuzda dogum yaptım drum birsen hanımdı cok memnunum sezeryanla dogumyaptım..bidaha hamile olsam yine aynı dr a giderim..gercekten cok ilgileniyor dr

6. 5 Haziran 2009
  7. zrrn

zrrn Emir'in annesi Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Canım benim yengem Umut hastanesi SSK'ya geçmeden evvel orda doğum yaptı o zamanlar ilgileri daha iyiydi eski halini bildiğim için şimdi bğenmiyorum.

Doktorun kim senin?

Ben ilk hamile olduğu öğrendiğimde Birsen hanıma gittim sağolsun dış gebelik teşhisi koydu iki muayenemdede ilaçla düşürürüz dedi iyiki onu dinlememişimde başka doktora gitmişim şimdi onun yüzünden bebeğim karnımda olmayacaktı..

Zaten Birsen hanımın o kadar çok hastası varki odada senden başka 3 kişi daha oluyor kabalıkdan derdini anlatamıyorsun doktora hastası çok olduğu için bazen doğumların hepsinede giremiyor ama gülsüm hanımdan hiç şikayet almadım

8. 16 Haziran 2009
  9. merv_ecik

merv_ecik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende birsen hanıma baska bi hastalık için gitmişti cok kalabalıktı aynen cabuk ilgilenmedi sanki memnun kalmadım ama cok iyi diyolar.diğer seyma ve gülsüm hanımıda iyi diyolar bilgi veriri misiniz lütfen....

10. 9 Temmuz 2009
  11. lfazli

lfazli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya arkadaşlar bende umut hastanesinde gebelik için gitmek istiyorum ama hangi dokor iyi bilmiyorum eğer birsen hanım kalabalıksa çok ümmü gülsüm hanımı mı seçsem acaba.. çünkü bir hastane seçip sürekli oraya gitmek istiyorum...

12. 9 Temmuz 2009
  13. zrrn

zrrn Emir'in annesi Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Neden umut hastanesini istiyorsun canım

14. 9 Temmuz 2009
  15. zrrn

zrrn Emir'in annesi Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
  16. 24 Temmuz 2009
  17. siyahinci

siyahinci prens annesi Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    ben umut hastanesinde şeyma hanıma gidiyorum şimdiye kadar çok iyi ilgilendi çalıştığım için haftasonları gidiyorum çokta kalabalık değil.sorunsuz bir hamilelik geçiridm şimdiye kadar o yüzden doktorrunda yapabileceği bişey yoktu nasılsın diyordu iyiyim diyordum ultrasonda bakıyordu muayene bitiyordu . fisfisfis

18. 16 Ağustos 2009
  19. karazeytin

karazeytin Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    179
    Ödül Puanları:
    153
    ben de şuanda şeyma hn gidiyorum.benim de sorunsuz bir hamileliğim olduğu için dediğin gibi
    nasılsın diyip ultrasonda bakıp gönderiyordu beni fazla bişey söylemiyordu
    ama insan genelde çok şey duymak istiyor ya ondanmıdır nedir pek memnun değilim
    birsen hn tam tersi arkadaş gibi ve herşeyi 5 dk sığdırabliyor.ama genelde sezeryanla doğum yaptığını duyduğum için birsen hn devam etmedim.arkadaşımın tavsiyesiyle şeymaya devam ediyorum
    ama çok da memnun değilim
    benim tek isteğim sağlıklı normal bir doğum yapmak
    kasım ayında nasipse doğumum var ama hala nerde doğum yapcağıma karar veremedim