Kartal veya pendik civarı anaokul için uygun fiyat ve güzel egitim veren bi yer varmı

Konusu 'Anaokulu & Okul Öncesi Eğitim' forumundadır ve motherderya tarafından 24 Aralık 2008 başlatılmıştır.

24 Aralık 2008
    Konu Sahibi : motherderya
  1. motherderya

motherderya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar pendik, kartal, yakacık, soganlık olabilir uygun fiyatlı ve güvenli bildiginiz bi yer varmı? t.e.b baglı kreşler var ama nasıl güvenli mi?fiyatı nedir? lütfen bilen varsa bana yardımcı olursa sevinirim.kreş arayışı içerisindeyim de ii günler arkadaşlar hepinize...

Düşündüğün ücret nedir ona göre birşeyler söyleyelim canım bildiğim kadarı ile 250-300 ytl 'den başlıyor fakat bu semtlere göre değişir.yarım gün olursa daha farklı olur.

Son düzenleyen: Moderatör: 24 Aralık 2008
  2. 26 Aralık 2008
  3. EU1

EU1 Guest

cnm benim bildigim bi devlet okulu var milli eğitim vakfı ilkögretimokulu ama çok ögrencileri oluyo alırlarmı bilmem bu okul uğurmumcuda kartala baglı

4. 29 Aralık 2008
  5. motherderya

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canım peki fiyatları nedir haberin varmı?oralarda pek ilgilenmiolar diye duydum ben ama ora nasılsır bilemem çok cocuk oldugundan ilgilenemiyolar herhalde

6. 30 Aralık 2008
  7. rzme

rzme öpmeye kıyamadığım..... Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    canım bizim orda özel birikim okulu var bibak istersen

8. 30 Aralık 2008
  9. rzme

rzme öpmeye kıyamadığım..... Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    linki canım bi bak pendikte

Son düzenleyen: Moderatör: 29 Şubat 2012
  10. 31 Aralık 2008
  11. motherderya

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canım benim çok teşekkürler bakalım bi görüşeyim sitesinden güzel gördüm oraya bi gidip bakayım ücret ve yemekleri nasıl?

12. 31 Aralık 2008
  13. deniz-nehir

deniz-nehir Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım pendikte Taylan Çocuk Yuvası var ben kızımı 2 yaşında verdim oraya 6 yaşına kadar orda büyüdü ben çok memnun kaldım öğretmenleri ve sahibi Ahmet Bey mükemmel insanlar sonra bina kendilerine ait kocaman bir bahçesi var o zaman yoktu ama şimdi yüzme havuzları da var fiyat konusunu bilmiyorum canım ama sana şunu söyleyebilirim pendikte çok yuva gezdim dolaştım o zaman için konuşuyorum bu kadar iyisi yoktu ama benim beklentim 2 yaşında bir çocuk içindi onu da göz ardı etme git konuş derim , inşallah içine sinen bir yer bulursun seni çok iyi anlıyorum canım

14. 31 Aralık 2008
  15. EU1

EU1 Guest

cnm dediğim devlet okulu evet kalabalık çok sınıfları ama egitimi iyi diyolar ücret 75 miş aylık

16. 9 Nisan 2009
  17. RenateNL

RenateNL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kusura bakma, eski bir topic açıyorum ama merak ettim..motherderya..iyi ve 'ucuz' bir anaokul buldunuz mu?

Benim kızım 2.5 yaşında ve bende onu anaokula göndermek istiyorum. haftada 2 gün (bir kaç saatliğine) olsa bile..
    Biz geçen yaz buraya taşınık ve henüz hiç kimseyi tanımıyoruz. Kızım çok sıkılıyor ve çok üzülüyorum ona. Arkadaşları yok.. Evimize yakın oyun park da yok. Bir tane var ama pek güvenli değil..3 aylık bir bebeğim de var ve hep kızımın yanında duramıyorum parkta.

Yani bildiğiniz çok pahalı olmayan bir anaokulu biliyorsanız..lütfen haberim olsun (yani ayda 100 ylt dan fazla olmasın)
    Veli baba mah. de oturuyoruz.

18. 6 Ekim 2011
  19. fatma86

fatma86 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    kurtköy merkez Bp yanında ÖZEL MAVİ İNCİLER ANAOKULU var.
    1-2 yaş oyun grubu
    3-6 yaş anaokulu
    eğitimi veriyorlar.
    tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör: 29 Şubat 2012