kartalda dogum ıcın onerılecek bır hastane

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ipeksilk tarafından 23 Ekim 2008 başlatılmıştır.

23 Ekim 2008
    Konu Sahibi : ipeksilk
  1. ipeksilk

ipeksilk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb arkadaslar...... Ben 2,5 aylık hamıleyım kartalın yabancısı oldugum ıcın gıdebılecek bır doktor bılmıyorum bu konuda bılgısı olan varsa lutfen yardımcı olsun.....:KK46:

2. 23 Ekim 2008
  3. kubrass

kubrass Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba kartal kızılay cok ıyımıs harıka dıyolar ve cok ılgılenyolarmıs kartalda bırde umut hastanesı var orasıda guzle dıyolar orayada gıdeblırsınız ınternetten bakın adresnıe goursunuz

4. 23 Ekim 2008
  5. ipeksilk

ipeksilk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızılaya ıkı kere gıttım ama ılgılenmıyolar 5 dk ya konusuyo ya konusmuyo hıcbırsey soramıyorum. kısa kısa gecıyo, umut hastanesındede ıcerde hasta varken baska bır hasta gırebılıyor orayıda ıstemıyorum.. eger baska bır yer hakkında bılgınız varsa cvp beklıyorum...zaten cok yanlızım burda hamılelık dahada yanlız yaptı benı...

6. 23 Ekim 2008
  7. çedene

çedene papatya yüreğim Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    ben semaya gittim,,,

hastane iyi ama drunu iyi secmelisın,

sema hastanesi kartala cokta yakın, tavsiye ederim,

8. 23 Ekim 2008
  9. tugbamurat

tugbamurat bismillahirrahmanirrahım Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bende pendik nene hatun hastanesinde dr neslihan alan metini çook duydum bütün akrabalarım ona gitti çok memnun çok ilgili çok iyi biriymiş bilmiyorum adres olarak sana yakınmı internetten bakabilirsin dr adıyla

10. 23 Ekim 2008
  11. ipeksilk

ipeksilk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    nene hatun hastanesını bılıyorum cok ıyı bır hastane ama randevusuz calısıyo cok beklıyosunuz. ben sorunlu bır hamılelık gecırdıgım ıcın 2-3 saatımı hastanede gecıremem....cok tesekkur ederım...

12. 23 Ekim 2008
  13. lostsun

lostsun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    kartal umutu hiç tavsiye etmem ben orda doğum yaptım sezeryan oldum günlerce kendime gelemedim ve asla orayı kimselere önermem.bi tek ben de değilim ordan şikayetçi.dragos hastanesini iyi diye duydum ama gitmedim sadece duyum canım.inşallah iyi bir dr.a denk gelirsin.sema hastanesi çok güzel ama bence çok pahalı.

14. 23 Ekim 2008
  15. ipeksilk

ipeksilk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet sema cok pahalı.... dragos hastanesını bende duydum ılk hamılelıgımde oraya gıttım dusuk yaptıgım ıcın cok tedırgınım orası konusunda sankı ugursuz gelıyomus gıbı.... ama derman tıp merkezı varmıs kartalda orayı deneyecegım ama tabıkı ıyı bıryer ıstıyorum.. ıkı dusukten sonra tekrar uzuntu yasamak ıstemem.... yanlız olmak bılmedıgın bır cevrede olmak cok kotu konusucak gorusucek bır arkadasım bıle yok cok zor....

16. 23 Ekim 2008
  17. lostsun

lostsun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    ay canım ya hem yalnızlığına hemde düşük yapmana çok üzüldüm.senin yerinde olsam bende istemezdim dragosu aynı fikirdeyiz ..derman tıp merkezini duymadım ben ama arkadaşlara sorarım salı günleri kartalda kursa gidiyorum gelen bayanlarda kartallı mutlaka bi fikirleri vardır.sorarım.ben yakacıkta oturuyorum burada da kadın doğum hastanesi var ama ssk nın ....

18. 23 Ekim 2008
  19. swethome

swethome mis kokulum,DEFNEM Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    özel dünya var arkadaşim orada doğum aypru ve beğendi.
    Tam maltepe girişinde .
    Gitmek kolay olur sanda.
    Ama üsküdara kadar gidebilirm dersen zeynep kamil var
    randevu sistemi ile çalişiyormuş ama çok ilglililer diyroalr.
    Eğer çok rahatsiz olmazsan da umutta birsen hanim va rfakat bekleme garantisi yok.hastasi çok fazla oluyormuş.
    Valla benim bildiklerim bu akdar .
    Allah yaridmcin olsun yalnizlik çok zor.
    Kendini ve bebeğini düşün asla yalniz değilsin içinde bir insan yavrusu şekil aliyor.
    Allah kolayliklar versin