Kartuş sir ağda kullanımı (cevap bekliyorum önemliiiii )

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve bahargunesi tarafından 12 Eylül 2009 başlatılmıştır.

12 Eylül 2009
    Konu Sahibi : bahargunesi
  1. bahargunesi

bahargunesi OL dedi ve OL'du :) Üye

Beğenildi:
    78
    Ödül Puanları:
    113

Kızlar kartuş sir ağdayı illa özel ısıtıcısında mı ısıtmak gerekiyo? Bi de ben kullandım kırılma oldu 1 hafta sonra sanki jilet kullanmışım gibi çıktı kötükedihüso muhtemelen tüylerde kırılma oldu yani kökünden almayı beceremedim galiba :çok üzgünüm:acaba sizlerede böyle oluyomu nasıl kullanmalıyım lütfennnnnnn cevap bekliyorum önemliiiii

2. 12 Eylül 2009
  3. AsiMavi

AsiMavi ♥♥..hosgeldin BeHiCeM..♥♥ Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    canim kartus sir agdayi bende kullaniyorum.makinasi olmasada oluyor.ketila su koy kartusu icine at.iyice kaynasin ve surulecek kivama gelsin.bacaklarina surdukten sonra tekrar at sicak suyun icine.zira hemen donuyo ve surulmuyo.benim bacaklarimi cok guzel aliyo ve ayrica tuyleri azaltiyo.eger evde yapamiyorsan kuafore git derim.evde ugrastigina degmez.ben tr yede olsam evde hic ugrasmam

4. 12 Eylül 2009
  5. seval..cihan

seval..cihan Guest

canım bence sürüş tarzında bi hata yapıyosundur.örn bacaklarnda aşağıdan yukarı sürüp,bezinide aynı yönde çekiceksin.bende kullanıyorum çok memnunum.tek sorun genital bölgede sivilce yapıyo...:uhm: ona nasıl bi çözüm bulcam bilmiyorum:1no2:

6. 12 Eylül 2009
  7. melishhe

melishhe Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ya msn de okudum doktor da dedi agda kullanmayın diyolar ozel bolgeye... kesin yada jilet vs..

8. 5 Kasım 2009
  9. laksu

laksu sen ve ben sadece biz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım kartuş sir ağdalar genital bölge ve bıyık almak için uyhun değildir.üzerinde de yazar zaten genital bölge için kalıp sir ağda veya bezsiz sir ağda diye satılan ürübleri kullanman gerekiyo bende aynı hatayı yaptım bir güzellik uzmanı arkadaş söyleyince artık bezsiz ağda denen ürünü kullanıyorum genital bölge için

10. 9 Kasım 2009
  11. sheker_kiz

sheker_kiz GöNüL YiNe DeRiN YaRaLı!! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben normal kartuşla heryerimi alıyorum bir sorun yaşamadım çok şükür . önce ketille da ısıtıyorum, sonra makinesine takıyorum.kullanımı pratik aslında.kılları kökünden aldığı kesinnnn :dance:

12. 23 Kasım 2009
  13. asutaha

asutaha Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    canım ben 5 senedir bacak ve koltuk altı için kullanıyorum kartuşlu sir ağda çok memnunum tüylerin çıkış yönüne doğru sür ben cezvede ısıtıyorum

14. 25 Kasım 2009
  15. sakin bayan

sakin bayan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    aşağıdan yukarıya mı kafamçokkarıştı tam tersi olmasın??
    ben koltukaltımı geçen gün almaya çalıştım kople sürdüm bezle de alamadım neden acaba CADIARZU ama bacaklarımı çok iyi alıyor ayda bir alıyorum en az :hulya:

16. 24 Şubat 2010
  17. Secilhanci

Secilhanci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    koltuk altında terleme vardı terli bölgeyi almaz talk pudrası sür sonra ağdayı kıllrın çıkış yönünün tersine sürüp aynı yönde çek birde ağdan kaliteli değilsede iyi almaz ağdada depilissima marka kullan.

18. 24 Şubat 2010
  19. sakin bayan

sakin bayan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    pudra da sürdüm ama almadı koltukaltımı fisfisfis yanlış bişey de yapmadım tam doğru olarak yaptım markası da iyi bir markaydı şimdi tam hatırlayamıyorum ama bacaklarımı pürüzsüz alıyordu.