karyola? beşik? park yatak?

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve clementine77 tarafından 29 Eylül 2007 başlatılmıştır.

29 Eylül 2007
    Konu Sahibi : clementine77
  1. clementine77

clementine77 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    merhaba yeni annelere. ben şu aralar yatak kararındayım ve acayip kafam karıştı. o kadar cok fikir söyleyen varki, en iyisi kullananlara sormak dedim. siz hangisini önerirsiniz?fisfisfis :utangac:
  2. 29 Eylül 2007
  3. Green

Green Huzura Hasret! Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Valla benim ilk bebişim bu bende oyun parkı almayı düşünüyorum hem bebiş nietine hemde ilerde oyun alanı olsun diye tavsiye ederim fiyat olarakta çok uygun oluyor kayroladan.
  4. 29 Eylül 2007
  5. Sheydayal

Sheydayal Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    selam, ben 1,5 aylık bir anneyim ve tercihimi parkyataktan yana yaptım. çok da memnunum. şu anda oda almanın bi anlamı yok bebiş tek başına yatamıcana göre. bu katlanıyor, sallanıyor, ilerde oyun parkı olabilir veya 2. çocuklar gelene kadar kaldırıp bir yere koyabilirsiniz. ablamlar beşik almışlardı yiğenime şu anda 1 yaşını geçti ve beşiğe sığmıyor uyurken sürekli kenarlıklara çarpıyor döndüğü için. atıp yeniside alınmıyor çünkü daha eskimedi. koycak yerde yok.
    sonuç olarak ben park yatak öneririm. büyüdüğünde istediği odayı alırız.
  6. 29 Eylül 2007
  7. cachymyn

cachymyn Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende park yatakta karar kıldım chıcco nun kını alacağız.
  8. 29 Eylül 2007
  9. xoxzxuxm

xoxzxuxm three 'M' in my life:) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Kesinlikle park yatak. Karyola hem hantal hem de park yatak kadar pratik ve kullanışlı değil.
  10. 30 Eylül 2007
  11. clementine77

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    teşekkür ederim kızlar. inanın bütün gün modokoda kafaları yedik eşimle. sadece karyola bakmaya gittik. ama o odaları görünce kafamız karıştı. şifonyerde lazım dedim. e madem öyle bide dolap olsun falan. nerdeyse oda alacaktık. aam biliyorum yataayacak şimdi. e o zaman dedim yatak odasına da bambu beşik alayım. o kadar güzellerki. ama aklım başıma geldi. engelledim kendimi. yazdıklarınızı da okudum. kendime birazda park yatak bakayım.
    peki eşyalarını kendi dolabınıza mı koyuyorsunuz?
  12. 30 Eylül 2007
  13. sevorane

sevorane Geçici Olarak Hesap Pasiftir !

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende en başlarda bebeğime oda yapayım dedim.ama sonra biraz gezince anladımki artık beşikler kullanılmıyor.en guzelı park yatak.hem daha ekonomık hem daha kullanıslı duyduğum kadarıyla.ustelık ılerıde ıcınde oynamasa bıle oyuncaklarını koyarım dıye dusunuyorum.bırde ben su semsıyelı olan salıncaklardan almayı dusunuyorum.bir arkadasım kullanıyor.çocugu ılk okula baslayana kadar kullanmıs.hem tamamen duzde yatabıldıgınden bebeklerde kllanabılıyor.
  14. 30 Eylül 2007
  15. clementine77

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    şemsiyeli yatak dediğin evdeki ana kucaklarımı canım. hani sallanan, tepelerinde oyuncak olan
  16. 30 Eylül 2007
  17. mawixsx

mawixsx orkide Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende senın gıbı kararsızdım odamı besıkmı dıye ama odada kalamayacagı ıcın bde benım yatak odam bıraz kucuk bızde bambu tarzı besık aldık bıde sıfonyer bebısın kıyafetlerı yettı sımdılık besıkte yatagın hemen yanında gık desse atlıyorum hemenemiyo hemen uyuyor tekrar mısıl mısıl simdi 3 ayı bıttı yasına gelınce zaten odaya gecer ama yasına kadar en ıdealı beşık benım ıcın cunku park yatak buyuk oldugu ıcı bana uygun dııl ama yerın müsaıtse senın ola bılır benım gıbı yatak odan dar ıse beşık derım ben kullanıs acısından sallanıyorsa zaten yınede gez gör kendın karara ver saglıklı günlerde yatsın inşallah alıcagın yatakta:KK46:bebişin heee bu arada kıs mı erkekmi? bebiş:KK46:
  18. 30 Eylül 2007
  19. clementine77

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    erkek canım. odam müsait. beşiği bende cok eviyorum. cok tatlılar. ama 3 ay sonra hareketlenmeye başladıklarından beebişler sığmaz oluyomuş. 3 aylıkken odasına alamazsam napacam dedim. hala kararsızım