kasık ağrısı sebepleri

Konusu 'Jinekoloji' forumundadır ve EU3 tarafından 21 Kasım 2007 başlatılmıştır.

21 Kasım 2007
    Konu Sahibi : EU3
  1. kızlar merhaba ben aranıza yeni katıldım 2 yıllık evliyim yaklaşık 1,5 yıldır bebeğim olmuyor bu ay klomene başladım pazartesi kan tahlili yaptırıcam fakat kasıklarımda çok aşırı ağrı oldu ve halen daha devam ediyor sebebi ne olabilir bir fikri olan varsa yarım etsin:çok üzgünüm:
  2. 15 Nisan 2008
  3. sema_69

sema_69 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende bu sancılar yüzünden acile gittim geçenlerde arkadaşım doktorum yumurtalıklarımın çatlıyo olabileceğini söyledi çok umutlanmıştım ama maalesef bugün umudumu mayısa erteledim:KK43: umarım senin olmuştur bu sefer allah hepimize yardım etsin
  4. 15 Nisan 2008
  5. Hatice27

Hatice27 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bu konuyu ben acicaktim ama baktim arkadasimiz acmis bende burdan devam edeyim dedim.bende de birkac gundur bu agri var.kasigimda bacagimla birlikte agriyo.gecen ay igne tedavisi olmustum ama sonuç negatifti.bu ay ara verdik.acaba benimde mi yumurtalarim catliyo?
    hamilelik olsa gögüslerim sisme ve agri olurdu.diye dusunuyorum.
  6. 15 Nisan 2008
  7. belenay

belenay Sena'm Taha'm sol yanım şükürler olsun rabbim Pro Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    ne güzel kızlar eğer yumurtalarınız çatlıyorsa bir çoğumuz bunu bile başaramıyoruz benimde kasıklarımda ağrı var ama benim sürekli geçmek bilmiyor 1 ay boyunca yumurtalar çatlıcak değilya öyle olsa ohoo şimdiye kadar çoktan hamile kalırdım neden olduğunu bilmiyorum amaaaan boşverdim şu yumurta çatlaya çatlaya bir gün kırılacak veeeee içinden civcivim çıkacak sizde fazla takmayın
  8. 15 Nisan 2008
  9. tuba_cxuxneyt

tuba_cxuxneyt Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    allah iyiligini versin emiii bu sıkıntılı anımda benide güldürdünya helal olsun canımsırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey:roflol:
  10. 15 Nisan 2008
  11. barcli

barcli ELVİN'İM ABLA OLUYOR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    kızlar moralinizi bozmak istemem ama iltihap olabilir benimde kasıklarım ağrıyo adetten sonra bende yumurtlamadan olacağını düşünüyordum ama bugün doktora gittim bol iltihap varmış sizde de böle olacak değil ama en azından çok ağrınız varsa doktora görünün derim benimde bu şikayetim evlemeden önce de vardı ama evlendikten sonra daha da çok olmaya başladı korunmadığımız hale çocuğumuz olmadı 6 ay olacak bu ay. burda konu açmıştım bazı arkadaşlar tedavisini yapmadan çocuk olmaz dedi çünkü iltihap bebeğin rahme tutunmasını engelliyomuş ve spermleri öldürüyomuş aramızdan bi arakadaşın 1 yıll boyunca bu sebebten dolayı çocuğu olmamış sonuc temiz çıkana kadr tedavi olmuş temiz çıktığı ay da hamile kalmış inş sizde böle sonuç yoktur bende bu ay hastalandığımda ilaçlarıma başlayacağım allah hepimize bi bebiş verir inş öpüyorum sizi
  12. 15 Nisan 2008
  13. belenay

belenay Sena'm Taha'm sol yanım şükürler olsun rabbim Pro Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    kızlar eğer iltihap varsa süt buharı ve maydonoz iyi geliyormuş bilginize sen denedinmi diyeceksiniz yooo deneyenlerden duydum ama yaparım bende ne çıkar bülent ersoy süt banyosu yaparda bizsüt buharı yapamazmıyız yani:)
  14. 15 Nisan 2008
  15. agriniz cok varsa (ki benimnde vardi) iltihaplanmistir buyuk ihtimal cocuk olmamasinin en buyuk sebebiymis :bbo:
  16. 16 Nisan 2008
  17. zeyned

zeyned Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Kızlar geçen hafta ben de doktora gittim aşırı iltihaplanma var dedi,ornisid diye bi antibiyotik verdi,bir de vajinal fitil,hepsini kullandım,adetimi 5 gün geçti ama hala regli olamadım ve öyle bir kasık ağrısı çekiyorum ki geceleri uykudan uyandırıyor.iltihap zor anlayacağınız ve temizlenmeden de çocuk tutunamıyor maalesef..
  18. 17 Temmuz 2009
  19. bahar_09

bahar_09 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    kızlar süt buharıyla nasıl hamile kalınıyor açıklar mısınız