kaş çıkarmak için sarımsak yağı

Konusu 'Kaş, Kirpik Yapısı ve Şekillendirme' forumundadır ve EcinniliBarones tarafından 11 Ocak 2009 başlatılmıştır.

11 Ocak 2009
    Konu Sahibi : EcinniliBarones
  1. kaşlarınızı yanlışlıkla biraz fazla aldınız ve kaşınız küstüyse sarımsak yağı öneriyorum.ben kullandım ve gerçekten hiç çıkmayan yerlerimde kaşlarım çıkmaya başladı.bunu bir ay kadar kullandım.sabah akşam kulak çubuğuyla sürdüm.sandığınız gibi sarımsak kokmuyorsunuz.ben denedim memnun kaldım sizlerede önermek istedim a.s.

2. 11 Ocak 2009
  3. y3s3min

y3s3min Hayal Dünyası... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    tşkler bilgin için bende badem yağını duydum tatlı badem yağını kaşa kirpiğe sürüyorsunuz ve çıkmasını sağlıyor

4. 11 Ocak 2009
  5. tatlıbadem yağı çam terebentini birde hint yağı eşt ölçüde karıştırılıp boş bir rimel içine konup geceleri sürülebilir.kirpikleri uzatıyor. çok azcıkta ucundan kesebiliriz .

6. 11 Ocak 2009
  7. Ferza

Ferza Mevsimlerden Firar! Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Benim sorunum da tam tersi.. Çok siyah ve çıkarken nokta nokta derinin altında görünüyo.... Herkes kaşlarımı çok beğeniyor , ama çıkarken o noktalar benim gözüme gözüme batıyor.
    Her gören boyadım sanıyor. Buda çok üzücü bir durum aslında. Doğal durmuyor çünkü. İnsanlar boyamadığıma inanmıyor.
    Hatta bir tanıdığımız kaşlarım için:
    "Çerçeveletseymiş de duvara assaymış bari" demiş. o zaman çok üzülmüştüm arkadaşlar. Bilmediği bir konuda yanlış bir hüküm yapmıştı çünkü.

Son düzenleme: 11 Ocak 2009
  8. 11 Ocak 2009
  9. canım sende duştayken tırnağınla çok bastırmadan kaş yönünün tersine kaşır gibi yap.o yeni çıkmakta olan kaşları çıkarır.duştan sonrada alırsın..

10. 11 Ocak 2009
  11. BoncuK_GxoxzlxuxM

BoncuK_GxoxzlxuxM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sarimsak yagi nerden bulabiliriz

12. 11 Ocak 2009
  13. aktarlardan bulabilirsin canım ama iyi bir marka almaya çalış. zaten 3-7 milyon arası değişiyor fiyatları..

14. 12 Ocak 2009
  15. tripolog

tripolog Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benim de çıkmayan yerlerim var kaşımda. bi ara çok fena olmuştu kaşsız gibiydim badem yağı denemiştim sadece besliyor o ara yazdı pek dışarı çıkmıyodum sarımsak sürmüştüm çok iyi gelmişti. bu aralar tekrar kaşlarım seyreldi sarımsak kadar kokmaz düşüncesiyle sarımsak yağı aldım ama off kokuyor bu da maalesef.

16. 12 Ocak 2009
  17. EU1

EU1 Guest

bende dökülen kaşıma sarımsağı kesip dökülen yere sürdüm 3 kez uyğuladım ve dökülen yerlerden kaşım tekrar ğeldi.

18. 14 Ocak 2009
  19. sarımsak yağı sarımsak gibi kokmuyor arkadaşlar.ben hiç sevmem kokusunu ama beni bile rahatsız etmedi.
    iyi bir aktardan sarı bir kutu içinde satılanı tercih edin.çünkü bazı kurnazlar sarımsak esanslı yağ ile bizi kandırıyor.ucuzundan kaçının.
    gerçekten etkili.ben denedim sonuç mükemmel:))