Kaş kalınlaştırmak için

Konusu 'Kaş, Kirpik Yapısı ve Şekillendirme' forumundadır ve esmersoy_ tarafından 17 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

17 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : esmersoy_
  1. esmersoy_

esmersoy_ Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kaşlarım çok seyrek ve dağınık ben sıklaştırıp sonrada aldırıp şekil vermek istiyorum ama nasıl kalınlaştırabilirim. Badem yağı ve fındık yağı sür dediler bunları uygulayıp faydasını gören var mı?

Son düzenleme: 17 Mayıs 2009
  2. 17 Mayıs 2009
  3. merve200

merve200 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben badem yagini bi süre kullandim kaslarima ve kirpiklerime sürdüm
    baya faydasini gördüm canim tavsiye ederim
    rimelden kirilan ve yorulan kirpiklerim kendine geldi
    kaslarimda cok cabuk uzuyo badem yagini kullandigimdan beri basa cikamiyorum haftada bi almam gerekiyo :)
    umarim sende faydasini görürsün

4. 17 Mayıs 2009
  5. esmersoy_

esmersoy_ Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim işallah faydası olur banada. çaresini bulamazsam sinir edicek beni. aldıramıyorum bile.

6. 18 Mayıs 2009
  7. s.e.z.e.n.20

s.e.z.e.n.20 Guest

selam kızlar. konu tam beni sardı. çünkü benim kaşlarım küstü şimdi hiç kalmadı denebilir. kalemle çizmekten bıktım. kaşlarım için ne yapabilirim diye çok düşündüm. kaş ektirmeye karar verdim ama bitkisel yolları denemeliyim dedim sonradan. badem yağını herkes faydalı diyor. bir de sarımsak yağı var kızlar. bunu da kullanabilirsiniz. kokusu biraz kötü tahmin edeceğiniz gibi ama çok aşırı rahatsız edici de değil. bana gelince badem yağı ve sarımsak yağını sürüyorum. hiç çıkmayacağını düşünüyordum.şimdi çim gibi yeşermeye başladılar adeta :teytey: tavsiye ederim. ama bunu sürekli hale getirmeniz lazım. en azından sonuç alana kadar.

8. 16 Haziran 2009
  9. eda1624

eda1624 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    slm benimde kaş problemim vardı hala var sayılır ama biraz daha iyi...benim kaşlarım burun ameliyatımdan sonra yüzüm şiştiği için kalmıycak derecede dökülmüştü....bende hint yağı+sarımsak yağı+yılan yağı+badem yağını karıştırıp kullandım. baya işe yaradı ama 1 yıl oldu ve hala tam kendine gelemediler....devam ediyorum inş. düzelir....biraz sabır gerektiriyor kaş meselesi....

10. 16 Haziran 2009
  11. Fountain

Fountain Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    48
    benım cok bı probelemım yok ama kaslarım sıklassın kıprılerım bıraz uzasın dıye bugun basladım kulak cubuguna batırıp surdum badem yagını sız nasıl suruyosunuz kızlar faydasını gorıcez ınsallah haberlerı verırız))

12. 17 Haziran 2009
  13. iremiremirem

iremiremirem Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm meraba aynı sorun bende de vardı sarımsak sürdüm işe yaramadı,badem yagı işe yaradı ama ondan daha çok karanfil işe yaradı.her akşam yatmadan önce bir tane karanfil i yak ucunu ateşte sonra hemen söndur sonra kaşlarına çıkmasına istedigin yerlere uygula iyice.çok fazla uzatıyo memnun kalacagına eminim ön yargılı olma:KK66:

14. 27 Haziran 2009
  15. midia

midia Yeni Üye Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende de aynı sorun var cnm yaa, bophorus un kaş ve kirpik yağını (bi tarafı kaş içi, bi tarafı kirpik) aldım aktardan. içinde baya bi yağ karışımı var. yeni sürmeye başladım, faydasını görürsem yazarım hihoyyyt

16. 27 Haziran 2009
  17. ginka

ginka Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    karanfili yakıp kaşıma süricem bakalım faydası olucakmı :D

18. 27 Haziran 2009
  19. ginka

ginka Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar şimdi sürdüm kaşlarıma buaydı valla kaşlarımı :D bakalım inşallah çikar kvislensin istiyorum