Kaş kalınlaştırmak isteyenler buraya

Konusu 'Kaş, Kirpik Yapısı ve Şekillendirme' forumundadır ve gelsomina tarafından 18 Aralık 2009 başlatılmıştır.

18 Aralık 2009
    Konu Sahibi : gelsomina
  1. gelsomina

gelsomina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar çok seyrek ve çok çirkin kaşlarım var. burdaki forumlarda okuduğum bir kaç yöntemi birleştirip uygulamaya başladım. sizinle de paylaşmak istedim.
    1. akşam yatarken badem yağı sürüyorum şu ucu pamuklu çubuklarla. iyice yediriyorum.
    2. sabah kalkınca yine biraz badem yağı sürüyorum.
    3. sonra ilerleyen saatlerde bir sarımsağı ikiye kesip badem yağını çıkarmadan (zaten onun çoğu emilmiş oluyor) kaşlarımı bu sarımsakla ovuyorum. (çok kötü kokuyor. allahtan evdeyim şu aralar. bunu bir iki hafta uygulayabileceğim ancak)
    4. sarımsaktan bir kaç saat sonra da nivea krem sürüyorum kaşlarıma. bildiğimiz klasik niveadan.
    henüz iki gündür uyguluyorum bunları. şimdilik pek bir şey farketmedi. gelişmeleri paylaşırım. sizin de işe yarayan formülleriniz varsa paylaşın lütfen.

2. 18 Aralık 2009
  3. burcuburcuu

burcuburcuu Seven Ne YapmaZ!! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Mrb, susam yagi surmek te is yariyor, ben geceleri suruyorum.

4. 20 Aralık 2009
  5. gelsomina

gelsomina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bu konuya pek itibar edilmemiş. anlaşılan herkesin kalem gibi kaşı var burcuburcuyla ben hariç. :)). ama bende ilerleme var :)).. bir iki tel de olsa yeni kaş çıktı hiç çıkmayan yerlerde. çok mutluyum. ama sarımsağa daha fazla devam edemeyeceğim sanırım. ama badem yağı ve niveaya devam.

bu arada burcu sende ne kadar işe yaradı? genelde kaşı küsenler uyguluyor bu yöntemleri. onlar da zaten eskiden var olan ama artık çıkmayan kaşlarını çıkarmaya çalışıyorlar. benim dururmum ise farklı. ben daha önce hiç kaş çıkmamış yerlerde kaş çıkarmaya çalışıyorum. yani benim kaşlarım sonradan seyrelmedi hep seyrekti. senin durumun nedir burcucurcu? sen de yoktan mı var etmeye çalışıyorsun benim gibi. bir de susam yağı ne kadar işe yaradı? ve ne kadar sürede?

6. 20 Aralık 2009
  7. adilemir

adilemir Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4.322
    Ödül Puanları:
    238
    ben 6 ay kullandım susam yagı..2-3 ay hınt yağı..bende hıç ıse yaramadı...çıkmadı sarımsak suruyorum 10 gun oldu..sankı o çıkarıyor yenıden kaslarımı yaa...

8. 20 Aralık 2009
  9. gelsomina

gelsomina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet ben de geçen gün birinden duydum. bir hastalık nedeniyle tüm kaşları dökülmüş. sarımsak sürün demiş doktorlar. çıkmış kızın kaşları. ama dediğim gibi zaten var olup da dökülen kaşı çıkarmasıyla hiç çıkmamış kaşı çıkarması aynı olmayabilir. inşallah çıkarır yaa. yine de umudumu yitirmiyorum.

10. 20 Aralık 2009
  11. burcuburcuu

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Kaslarimdan memnunum ama cok az bi kisminda seyreklik var uclarina dogru baslari ise cok hosuma gidiyo kalin. kucuk kadinlardaki Arminin kaslarina bayiliyorum onun kine bennzettim gittikce..susam yagini duzenli kullanamiyorum hemen bikiyorum ben :KK43: o yuzden farkida anlayamadim cnm..

surmeye devam edicem paylasimlarini takip edicem ..kolay gelsin.

12. 20 Aralık 2009
  13. burcuburcuu

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben oradaki kaslarin kalinlasmasi icin yapiyorum aslinda.. olmayan kaslar cikmaz herhalde bilmiyorum cnm ama ins. isine yarar ..

14. 21 Aralık 2009
  15. adilemir

adilemir Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4.322
    Ödül Puanları:
    238
    olmayan kaşı nasıl çıkarsın yaw... akannehir
    15 yıldır kaş alınınca artık çıkmıyor yenılerı .alına alına 15 yılda bıttı...bu bıtenlerın yenılerını ıstıyorum bennn..lutvennnnnnnnn çıksınlar...
    var gelısme var.seyrekte olsa çıkmaya basladınar..bıraz ınceler ama kalınlastırcam bende kaşları...srımsak suyuyla beslıcem kaşlarımı kaydirigubbakcemile3

16. 27 Aralık 2009
  17. XSXaXSXKxixN

XSXaXSXKxixN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    böyle şeylerden medet umup yıllarca kalınlaşmasını beklemektense iyi bir cerraha gidip estetik bir ektirme yapsan çok daha memnun kalırsın walla :)

18. 27 Aralık 2009
  19. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    Seyrek kaş kürü
    Suna Dumankaya kaş gürleştirme için kaşlara fındık yağı sürülmesini veya bunun yerine, seyrek kaşlara çözüm arayanlara, fındığı teflon tavada kavurup, sıcakken kaşlara sürmelerini tavsiye etmektedir. Bu kaş gürleştirme işleminin gece yatmadan önce ve haftada 4 gün yapılması gerektiğini belirten Suna Dumankaya, belirli bir süre bu küre devam edilmesi halinde netice alınacağını söylüyor.

umarım işinize yararyerimseniben