Kaş kontürü ile ilgili yardımm

Konusu 'Kaş, Kirpik Yapısı ve Şekillendirme' forumundadır ve TRAKYALI tarafından 21 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

21 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : TRAKYALI
  1. TRAKYALI

TRAKYALI Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar selam kaşlarım kısa ve düzensiz ayrıca da orantısız bende bu durumdan çok sıkıldım çünkü insanın bütün yüz ifadesini kaşlar belirler diye düşünüyorum ve bu yüzden kontür yaptırmak istiyorum anadolu yaklasında oturuyorum bu civarda bu işi hakkını vererek yapan uygun fiyatlı bildiğinz yer varmı acaba. Ayrıca yaptıran arkadaşlar kullanımından memnunmu bununla ilgi bilgilendirirseniz sevinirim.

Kadriye Demir bunu beğendi.
  2. 8 Ağustos 2009
  3. fish

fish Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    nıye kımse cvp vermıyor benımde iyi bir uzmana ıhtıyacım var!

Kadriye Demir bunu beğendi.
  4. 6 Mart 2013
  5. Cutelullu

Cutelullu Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Benimde aynı şekilde çok iyi ve doğal yapan bir uzmana ihtiyacım var istanbulda.. Geçen yaz yaptırdım Pronail de .. Belgin hanım sanırım (zaten bir tek o var kalıcı makyaj yapan) çok çabuk soldu 3 kez üst üste geçtiği halde... hiç memnun kalmadım

6. 18 Temmuz 2013
  7. lopezi

lopezi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    pişmanım tavsiye etmiyorummm

8. 10 Kasım 2014
  9. Kadriye Demir

Kadriye Demir Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Ben başka bir güzellik salonunda kaş kontürü yaptırmıştım,bir ay sonra kırmızı bir renk almaya başladı,günler geçtikçe çok çirkinleşti artık sokağa çıkmaya da utanır olmuştum..Sonra uzun araştırmalarım sonucunda Ayten hanımı buldum..bana eski kontürün silinmeden tekrar yapılamayacağını söyledi ,çünkü boya tutmuyormuş..ve kaşlarım çok dökülmüştü nasıl bir boya kullandılarsa kaşlarımı rezil etmişlerdi..Bu gün Ayten hanıma 2.kez gittim sildirme işlemi için..ve ilk seanstan itibaren çok güzel kaşlarım çıktı..kimse korkmasın,Ayten hanım bu konuda güvenebilirsiniz..O işinin üstadı ve işini çok ciddiye alan titizlikle çalışan bir insan..İyi ki tanıdım onu..Kendisine çok ama çok teşekkür ederim

10. 10 Kasım 2014
  11. Kadriye Demir

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Ayten Kömürcü hanımı kesinlikle öneririm şu ana kadar gidip te memnun olmayanı görmedim..Harika şekil veriyor internet sitesinden yaptığı kaşlara bakabilirsiniz..kesinlikle işinde 1 numara..o kadar araştırdım ondan daha profesyonel işini yapan daha görmedim...

12. 10 Kasım 2014
  13. Kadriye Demir

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    3

14. 10 Kasım 2014
  15. Kadriye Demir

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    3

16. 7 Mart 2016
  17. -hazal-

-hazal- Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba bende yeni yaptırdım çok pişmanım sildirmek istiyorum ama kendi kaşlarımda gider diye korkuyorum, sizinde kaşlarınız gitti mi?

18. 27 Haziran 2016
  19. vengeange

vengeange Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    73
    Ödül Puanları:
    78
    bende kıl tekniğiyle kaş kontürü yaptırıp pişman olanlardanım.o kadar koyu olduki rotüşa bile gidemedim korkumdan.saolsun yapan kişi de o kadar ilgisiz ki ne aradı ne sordu parayı alınca işi bitti tabi müşteri memnuniyetiymiş fln ilk gün konuştuklarının hepsi yalan dolan.mesaj atıyorum beğenmedim memnun değilim diye mesajlarıma bile cevap vermiyor.bin pişmanım onun tatlı diline güvendiğim için.aman diyim kızlar iyi araştırmadan sakın gidip yaptırmayın benim gibi paranızla rezil olursunuz.bu zamana kadar adını vermedim ama sizde güvenipte kendisine gidersiniz diye vericem adını.Etilerde güya kliniği ama bana gop ta bir kuaför salonunda uyguladılar işlemi bir arkadaşı ile beraber üstelik fatura falan da vermedi,kaçak çalışıyor sanırım klinik dışında.Adı DİDEM ÖZKAN-Estetik Koçu olarak çıkıyor instagramda ) televizyonlara ve gazetelere falan da çıkıyor bu bayan ama ne işinin ehli ne de söyledikleri lafların arkasında.Sakın GİTMEYİN PİŞMAN OLURSUNUZ....!!!