kaş nasıl kaldırılır

Konusu 'Beni Baştan Yaratın' forumundadır ve death_girl_h tarafından 14 Ekim 2010 başlatılmıştır.

14 Ekim 2010
    Konu Sahibi : death_girl_h
  1. death_girl_h

death_girl_h aleynam Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar doğal yöntemlerle kaşlarımı nasıl kaldırabilirim sizce fikri olan varsa yorumlarınızı beklıyorum

2. 14 Ekim 2010
  3. yellowbomb

yellowbomb günün birinde!!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    ben sürekli elimde kaldırdım bunu alışkanlık haline gitridm ve gerçekten etki etti..eskiden düşüktü benim kaşlarım çok çirkindi ama kavisli kaş şeklini ellerimle yukarı doğru kaldırarak yapıyodumm.hatta bir arkadaşın ablası güzellik uzamnıydı o önermiş arkadaşa;kalkık kavisli kaş yapısı istiyosan her sabah kalkınca 2 kere kaşlarının ortasını yukaru sert bir şekilde bastırark kaldır demiş..o günden sonra hep yaptım şimdi güzel oldu çok şükür tabi kuaförede kavisli kaş almdırmak la daha etkili olur

Son düzenleme: 14 Ekim 2010
  4. 14 Ekim 2010
  5. death_girl_h

death_girl_h aleynam Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hmmm bzen bende uyguluyorum bu yontemı ama kaşlarımı aldırmıyorum çunku çok düzelnlı ve ınce bi modelı var

6. 14 Ekim 2010
  7. nepertes

nepertes Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    196
    Ödül Puanları:
    113
    kesinlikle kaşlarını ellerinle kaldıracaksınn.herkes kaşlarıma hayrandır desem abartmış olmam herhalde.annem ise bu işe şaşırır.senin kaşların eskiden çok dağınıktı nasıl böyle oldu der.hatta istediğin modele göre kaşlarını kaldırabilirsin.ben önceden kavisli istediğim için tam orta noktadan kaldırıyordum.şimdi biliyorsun düz kaş çok moda oyüzden uçlarına doğru kaldırıyorum.1 ayda hemen şekle girdi.

8. 14 Ekim 2010
  9. yellowbomb

yellowbomb günün birinde!!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    bak görüyormusun benim gibi bir tane daha....

10. 14 Ekim 2010
  11. death_girl_h

death_girl_h aleynam Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet haklsn cnm :) teşekkür ederim ellerimle kaşlarımı kaldırmayı nadir yapmıştım ama yıne sol kaşım diğerine göre biraz daha kalkık bu demek oluyorki hergün düzenlı kaşlarımı kaldırmam lazım..kaydirigubbakcemile3