kas seklimi koruyamiyorum- ne onerirsiniz

Konusu 'Kaş, Kirpik Yapısı ve Şekillendirme' forumundadır ve Osso tarafından 18 Eylül 2009 başlatılmıştır.

18 Eylül 2009
    Konu Sahibi : Osso
  1. Osso

Osso sıfırdan başlamak Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba kizlar. benim bir sorunum var ve yardimlarinizi ,onerilerinizi bekliyorum.
    kuafore kas aldirmayi sevmeyen biriyim,bu konuda daha once bir kac basarisiz tecrubem var o yuzden kuaforlere soguk yaklasiyorum. hatta hic yaklasmiyorum desem yeridir.

neyse, hal boyle olunca ben kaslarimi nerden baksaniz 5-6 yildir kendim aliyorum.
    ama eski fotograflarima baktim da bi, her model kasi denemisim nerdeyse. zaman zaman istemeden belki de degismis benim kas modelim.
    begendigim modellerim varmis ama demekki dogru alamadigimdan midir nedir goremedigimden mi, o sekli kaybetmisim sonralari ve kaslarim bugunku halini almislar.
    yani kas seklim surekli degisiyor ben hep ayni model kasi istiyorum ama nedense oyle olmuyor. kaslarini kendisi alanlara soruyorum? hep ayni modeli nasil elde ediyorsunuz? ben neyi yanlis yapiyor olabilirim? benim kas modelim neden surekli degisiyor olabilir?

2. 18 Eylül 2009
  3. SuRMeLi

SuRMeLi yiğitim cennetteki yavrum.. Pro Üye

Beğenildi:
    139
    Ödül Puanları:
    153
    Kas seklin ayni kalsin istiyorsan.. her gün çikanlari alacaksin.. ben öyle yapiyorum sekli hic bozulmuyor.. :icecream:

4. 18 Eylül 2009
  5. simeron

simeron TATLIŞ'yla çok mutlu :)) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    aynı dert bende de var valla.. hergün alıyosun ama ay şurdan şu çıkmış burdan bu var diye bi giriyosun giriş o giriş :KK70: ama uzasınlar bende uslu olcam artık :KK70:

6. 18 Eylül 2009
  7. elvaven

elvaven Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    212
    Ödül Puanları:
    113
    ahahaha ben de canm :KK70: her gün çıkanları temizliyim derken şekil mekil kalmıyo..şimdi badem ve hint yağı kullanıyorum çabucak uzayıp gürleşsinler diye.ben de uslu olucam bu sefer

8. 20 Eylül 2009
  9. simeron

simeron TATLIŞ'yla çok mutlu :)) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    kaşlara alarmmı taktırsak ne yapsak kızlar :KK70: tehlikeli alana girince ötsün :KK70: :KK70: ahahaa

10. 30 Eylül 2009
  11. lilly_90

lilly_90 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet ister istemez bozuluyor ama kaş rengine uygun bir kaş kalemiyle fazla aldığın yerleri hafifçe boyayarak istediğin şekli biraz daha koruyabilirsin.