Kaş seyrekliğine kirpik kısalığına kesin çözüm

Konusu 'Kaş, Kirpik Yapısı ve Şekillendirme' forumundadır ve anchebout tarafından 28 Şubat 2010 başlatılmıştır.

28 Şubat 2010
    Konu Sahibi : anchebout
  1. anchebout

anchebout Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba kızlar
    bundan bir ay kadar önce acı badem kremi almıştım.piyasada pek çok markada varmış aldıktan sonra öğrendim.içerikleri aynı markanın pek de önemi yok.bir arkadaşımdan acı badem kreminin kaş çıkardığını kirpikleri uzattığını hatta yeni kirpik bile çıkardığını duymuştum.çok umutlu olmamakla beraber kaşlarıma ve kirpik diplerime acı badem kreminden sürmeye başladım ve 3 gün sonra kaşımın tamamen seyrekleştiği yerlerden kaş çıkmaya başladı.bu kadar çabuk etki ettiğine ben bile inanamadım ki öncesinde haftalarca hint yağı,badem yağı kullanmama rağmen hiç etki etmemişti.bu durumu kuaförümle paylaştım.o da krem yağa oranla daha çok besler dedi.
    ben geceleri yatmadan sürmüştüm.badem yağı gibi yakmadı gözümü amcak kremi kirpik diplerinize sürerken yine de dikkat edin.gözünüze kaçarsa bulanık görmenize sebep olabilir.

umarım sizlere de faydalı olurr.

gür kaşlı uzun kirpikli bir ömür dileğiyle hihoyyyt

2. 28 Şubat 2010
  3. ladyinpurple

ladyinpurple Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kaş ve kirpiklerime badem yağı ve hint yağı karışımını uyguluyorum.hiç bir etki alamadım düzenli kullanmama rağmen.2 haftayı geçti ve düzenli kullandım halbuki.siteden kayısı çekirdeği kremini okudum.deneyip memnun kalanlar var.acı badem kremini de yeni öğrendim.acaba yağlara bir süre daha devam etsem mi yoksa bunlardan herhangi bir krem mi denesem kafam karıştı.oysa hint,badem yağı karışımından memnun kalan çok kişiyi okumuştum.bende hiç ama hiç işe yaramadı.kremler işe yarıycak mı bilmiyorum.:sinifsinif:napçağımı şaşırdım

4. 28 Şubat 2010
  5. anchebout

anchebout Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    her uygulama herkeste aynı sonucu vermiyor ne yazık ki.hint ve badem yağını kullanıp hiçbir netice alamadım ben de.ancak krem bende sonuc verdi.yalnızca bende sonuç veren bir yçntemi paylaşmak istedim.

6. 28 Şubat 2010
  7. minik06

minik06 A Lot Like LOVE... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    aa gerçekten etkili mi acaba bende de çıakrmıboshayallersmiledelikafadulden

8. 28 Şubat 2010
  9. ladyinpurple

ladyinpurple Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    paylaşım için teşekkürler.bence denemeye değer.hem çok ucuz bir şey hem de kullanımı yağlardan daha kolay olur eminim zemuszemus

10. 1 Mart 2010
  11. edasu

edasu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    Sizin aldığınız acı badem kreminin markasını yazarmısınız acaba?

12. 1 Mart 2010
  13. RoJ€k-t€

RoJ€k-t€ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bi de nerden bulabiliriz??

14. 2 Mart 2010
  15. anchebout

anchebout Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim aldığım acı badem kreminin markası karden di.ilk girdiğim aktarda bana bunu verdiler ben de aldım çıktım.100 ml liğini 10 tl ye almıştım. aktarlardan rahatlıkla alabilirsiniz.hemen her yerde satılan bir şey bu.

16. 2 Mart 2010
  17. Gezgin..

Gezgin.. Canıma Can Kattın!!... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Acıbadem kremini yeni duyuyorum ama ben bir aydır gece yatmadan önce badem yağını rimel yardımı ile kirpiklerime sürüyorum acayip fark etti,büyüdüklerini ve güçlendiklerini ap açık görüyorum ki düzenlide kullanmadım tavsiye ediyorum yerimseniben

18. 8 Mart 2010
  19. gokselcan

gokselcan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    meraba tatli badem yagimi kullaniyorsunuz,gozde yanma yapiyormu acaba,bulanik gormeden bahsedilince cesaret edemedim.benimde kirpiklerim az ve biraz daha uzun olmasini istiyorum.siz hangi amacla kullanmaya baslamistiniz bendeki karden tatli badem yagiturkbayragi