Kaş ve çam terebenti yağı..yardım =/

Konusu 'Kaş, Kirpik Yapısı ve Şekillendirme' forumundadır ve mavi_siyah tarafından 13 Haziran 2009 başlatılmıştır.

13 Haziran 2009
    Konu Sahibi : mavi_siyah
  1. mavi_siyah

mavi_siyah felicita Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bir hata yaptım sanırım:uhm:
    çam terebentinin saç uzaması üzerine etkisi malum ben bunu kaşlarda da kullanayım dedim az önce bir kulak pamuğu ile kaşlarıma sürdüm özellikle kaşımın bir yerinde küçükken masaya çarptığım için seyrelme olmuştu o bölgeye sürdüm daha sık olsun diye ama hata yaptım sanırım çünkü 2 dakika durmadan felaket bir yanma hissi oluştu hemen yıkadım krem sürdüm falan ama hala yanıyor görünürde bir kızarma ya da kaşıntı yok ama sanki alev aldı kaşlarım :a015: soracağım bu çam terebentinin direk cilde sürülmesi zararlı mıdır ki of kaş yapayım derken göz mü çıkardım ne :çok üzgünüm:

2. 13 Haziran 2009
  3. Nadas

Nadas Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    çam terebentini saçta kullandım..bende hiç bir yanma olmadı
    saçımı uzatmaktan başkada hiçbir işe yaramadı..ben dökülenler çıksın tekrar istemiştim..
    babamında saçı kepekliydi,onda kullandık hem kepekleri gitti,parça parça smktü attı başından
    hem de bir baktım babmın tepesinde saç çıkmaya başladı...düzenli kullandı şuan da başının dibi tertemiz
    ve saçları çoğaldı..ama ben de hiçbir etkisi olmadı..babamın kaşında da kullandık..o çok yaktığını söyledi..bol suyla yıka birşey olmaz bence..sonuçta o da kıl...

4. 13 Haziran 2009
  5. beNnadiye

beNnadiye Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cnm geçmiş olsun ama bence iyice araştır öyle kullan

ben hiç kullanmadım kullanan arkdaşlar varsa sorunu yanıtlar

6. 13 Haziran 2009
  7. mavi_siyah

mavi_siyah felicita Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben de saçımda kullandım şampuana karıştırıp yanma falan olmadı evet ama kaşlarım çok yanıyor şimdi azaldı ama sürmem bir daha çok feci yakıyor bir de kaşlarıma sürerken cildime de sürdüğüm için cildeme bir şey olmasında korktum yoksa kıla bir zarar vermez sanırım 2 dakika
    gerçi saçımda da pek uzama göremedim ben:sm_confused: sen ne kadar kullandın ki?

8. 13 Haziran 2009
  9. mavi_siyah

mavi_siyah felicita Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim canım yok bir daha zararı değil faydası olduğu bilsem de sürmem kaşlarıma o nasıl bir yanmadır yaa hala acıyo biraz umarım bişi olmaz cildime :1no2:

10. 13 Haziran 2009
  11. TILSIM4754

TILSIM4754 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ben de kullandım saçımda inanılmaz uzadı ve gürleşti ancak aldığım zaman direkt uygulamak zararlı olabilir dedinildi. zaten o nedenden dolayı şampuanla karıştırılıp kullanıyo. bence daha farklı birşey kullan kaşların için canım....

12. 13 Haziran 2009
  13. pembegibi

pembegibi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mavi-siyah. direk kullanmak sakıncalıdır. sampuana bile damlayla konuluyor. ben de kaşlarıma kullanıyorum, evde bir saç bakım yağı vardı onun içine karıştırdım damla ile. saçıma kullanıyorum neden kaşıma kullanmıyorum dedim ve kullandım. yanmada olmadı. yeni kullanmaya başladığım için ve düzenli kullanmadığım için tam uzaması ile ilgili birşey söyleyemeyeceğim ama işe yarıyor gibi. aslında ben dolgunlaşmasını istiyorum bakalım zamanla göreceğiz. sende badem yağı hint yağı gibi yağlarla az miktar karıştırıp kullan bence. geçmiş olsun umarım cildin zarar görmez.

14. 14 Haziran 2009
  15. mavi_siyah

mavi_siyah felicita Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    peki canım teşekkür ederim direk kullanmayayım ben de o zaman.

16. 15 Haziran 2009
  17. esin21

esin21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    direk kullanilmaz canim istersen banyoda sacina sürerken kasinada sür biraz bekle,,,hic denemedim ama belkide olur dökülcek degilya...