Kasabakal'dan Seçmeler

Konusu 'Fıkralar' forumundadır ve kasabakal tarafından 27 Ekim 2006 başlatılmıştır.

27 Ekim 2006
    Konu Sahibi : kasabakal
  1. kasabakal

kasabakal Guest

60'lı yaşlarındaki evli bir çift evliliklerinin 35'inci yılınısakin,romantik bir restoranda kutlamaktadırlar. aniden önlerinde zarifve güzel bir peri belirir ve şunu söyler:-bu kadar uzun bir süre örnek birçift olmanız ve hep birbirinizesadık kalmanız nedeniyle birer dileğinizi yerine getireceğim.-ah, ben sevgili kocamla tüm dünyayı görebileceğimiz uzun birseyahat yapabilmek istiyorum,demiş kadın,sevgi dolu gözlerle kocasınabakarak.Peri sihirli değneğini sallamış vegerekli tüm uçuş,Gemi, otel,yemek ve eğlenceleri içeren voucher'lar kadının eline gelivermiş.
    Sıra kendisine gelince adam birazdüşünmüş ve
    -evet,demis, tüm bunlar harika veçok romantik. ama böyle bir fırsat insanın ömrü boyunca sadece birkez eline geçer ve artık ömrümüzünsonuna Yaklaştık. kusura bakma hayatım,ama benim dileğim benden 30 yaşdaha genç bir karım olması. Kadın ve peri oldukça büyük birhayal kırıklığı içine düşseler de,dileğin yerine getirilmesi gereklidir.
    Bunun üzerine peri değneğiyle birdaire çizer ve... adam 92 yaşına gelir!! Bu hikayenin ana fikri:erkekler zeki olabilirler;
    Ama unutmamalı ki, periler dişidir!! 1yes2

2. 28 Ekim 2006
  3. royall

royall yaşamak herşeye rağmen Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    çok güzelll yaa ders olsun erkeklereee

4. 28 Ekim 2006