Kasi ip ile alma nasıl olur?

Konusu 'Kaş, Kirpik Yapısı ve Şekillendirme' forumundadır ve ecren20 tarafından 19 Aralık 2006 başlatılmıştır.

19 Aralık 2006
    Konu Sahibi : ecren20
  1. ecren20

ecren20 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    İyi günler... Acaba aranızda iple kaş almanın nasıl yapıldığını bilen varmı? Hani kuaförlerde iplikle kaş alıyorlarla onu bir türlü beceremiyorum.. Basit yöntemlerle bana anlatabilirmisiniz? Şimdiden çok teşekkür ederim...
    :1yes2: :1yes2: :1yes2:
  2. 14 Ocak 2007
  3. sanart2000

sanart2000 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Ben kaşımı değil de bıyıklarımı iple alabiliyorum.Kaşı denemedim ama çok zor,kaşının şeklini bozabilirsin.İlk önce başkasının bıyıklarını yada kaşlarını alabiliyor musun?Bilmiyorsan önce bunu öğren yada yastıkta yada bacağında bunu deneyebilirsin.Tabi bacağın çıplak olması gerekmez :1rolleyes: Kuaförde ipi nasıl tuttuklarını iyi takip ettiysen çabuk öğrenirsin.Öğrendikten sonra ipin ucunu sabit bir yere bağla yada ucuna bir şey bağlayıp cekmece içine koy.Karşında bir ayna olması lazım şimdi öğrendiğini bu şekilde uygula.Önce bıyıklarında dene.Maazallah kaşının şeklini bozbilirsin. :1yes2:
  4. 17 Ocak 2007
  5. christina86

christina86 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    çok kolay birşey önemli olan müşterinin kaşı almak istiyorsan ilk başta cımbızla kaşlara şekil ver saha sonra üste kalanları iple al şimdi bunu anlatmakla olmaz şekilli göstermekle olur :)
  6. 22 Şubat 2008
  7. bisquit

bisquit Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bağlıycaz bi yere...eee sonra ipin gerisini nasıl kullancaz...?????:sm_confused::sm_confused::sm_confused:
    bilen biri öğretse ya şu ipi bize........a.s.a.s.a.s.
  8. 22 Şubat 2008
  9. üzgünüm canım ama burda bunu öğrenemezsin birinin göstermesi lazım :uhm:
  10. 13 Nisan 2008
  11. rosenihal

rosenihal Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    arkadaşlar ben kendim iple alıorum kaşlarımı ve bıyıklarımı.fakat kaşın altı kısmını gerdiremediğim için kıstırıyorum.onun için stlerini almayı tavsiye ederim.yada birinin kaşınızı iice germesi gerekiyor.
  12. 13 Nisan 2008
  13. kuaförler çok güzel alıyo yaa ben bilmiyorummm
  14. 7 Ağustos 2008
  15. bak canım kaş değil ama bıyıklarınızı çok basitçe alabilirsiniz ipi başınızın arkasından doluyosunuz tabi uzun bırakın ipi uçlarını elinize alıyorsunuz ve alttan düğüm yapıcakmış gibi üç kere aynı ucu aynı yerden üst üste doluyosunuz ip düğüm olmucak rahatça hareket edicek ileri geri eğr becerebilirseniz yani anlatabildiysem kuaföre ihtiyacınız kalmıcakhihoyyytumarım anlatabilmişimdirkaydirigubbakcemile3eğer anlatabildiysem zamanla bu teknikle kaşlarınızıda alabilirsiniz ben artık alabiliyorum sebahatçim canım arkadaşım öğretmiştia.s.ben gördüğüm için çok basitti bu arada ben yazdıklarımı geri bulamıyorum bu konuda yardımı olucakları bekliyorum:asigim: