kasık ağrıları ve hamilelik

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve kraker kız tarafından 15 Mart 2008 başlatılmıştır.

15 Mart 2008
    Konu Sahibi : kraker kız
  1. kraker kız

kraker kız Guest

1 haftadır adet sancısı gibi ağrılar hissediyorum kasıklarımda ağrılar var 2 aydır korunmuyorum gebelik testide yaptım ama daha erken dediler negatif çıktı sonuç.acaba bu kasıklardaki ağrı hamileleik belirtisi olabilirmi ilaç kullanmakta istemiyorum eğer bişi varsa zarar vermesin diye iyice tedirgin oldum artık.23 ündü adet olmam gerek herkes beklememi söylüyor aklım karıştı varmı yarım edebilicek birileri a.s.

2. 15 Mart 2008
  3. Rosem

Rosem ****BİRİCİGİM*** Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım aynı agrıları bende yasıyorum..hamılelık belırtısı olabılır ama tamda kesın bırsey dıyemeyız tabıkı..sen yınede ılac felan kullanma..senın kasık agrın her ıkı taraftamı?benımkı bazen solda da oluyor ama genelde sagda..arada bır de batıyor..:sm_confused:

4. 15 Mart 2008
  5. kraker kız

kraker kız Guest

canım her iki tarafta dr sordum bir cevap alamadım hala araştırmadayım test yaptım oda bir işe yaramadı ilaç kullanmıyorum şimdilik kaldım böylece bir çok şey okudum ama hala emin değilim galiba 23üne kadar bekliycez

6. 15 Mart 2008
  7. Rosem

Rosem ****BİRİCİGİM*** Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım beklemekten baska bır alternatıfımız yok haklısın..ama cok zor oluyor beklemek..gunlerde gecmek bılmıyor..benımde 6 gun var adetıme..hayırlısı olsun ınsallah canım..:sm_confused:

8. 15 Mart 2008
  9. kraker kız

kraker kız Guest

inş güzel haberler veririz hayırlısı bakalım

10. 16 Mart 2008
  11. Elif26

Elif26 @şkısın@ @şık Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Bende bu aralar senin gibiyim canım kasık ve vajınamda ağrılar var.adet tarihim 22 mart umarım hepimiz hamile çıkarız....

12. 16 Mart 2008
  13. EU3

EU3 Guest

Kızlar benimde kasıklarımda,göbeğimin ortasında batmalar ,sancılar hatta belimde çok ağrıyor.inşallah bebeklerimiz yoldadır.

14. 16 Mart 2008
  15. dbest

dbest Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    inşallah.. hayırlısı olsun

16. 16 Mart 2008
  17. kraker kız

kraker kız Guest

allah isteyen herkese nasip etsin umarım ayın sonunda güzel haberler veririz

18. 16 Mart 2008
  19. Elif26

Elif26 @şkısın@ @şık Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    mart 22 ye kadar hamilelik lafını kendime yasaklıyorum.........................Ya bide benim başım çok ağrıyor unutmak isttiyorum...............