kasık agrıları

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve cerenn82 tarafından 26 Nisan 2008 başlatılmıştır.

26 Nisan 2008
    Konu Sahibi : cerenn82
  1. cerenn82

cerenn82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    CADIARZUkızlar dün gce öyle şiddetli sancılandımki düşük yapıyorum zannettim başka günlerdde oluyordu ama dün geceki çok başkaydı çok korkuyorum ilk 5 haftada bunlar normal mi?

2. 26 Nisan 2008
  3. çixgxdem-xoxzal

çixgxdem-xoxzal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Cnmbenimde Oluyodu Kasik Agrim Ama Dikkat Et Ayakta Kalma Gene Olursa Siddetli Dokkoruna Giit Aman Ihmal Etme

4. 26 Nisan 2008
  5. tubish

tubish Guest

CNMM bende 4hafta 5 gunluk bebısım var.aynı agrılırım var normal dıo herkes bende cok korkuorumm.haftaya c.teı dr. gıdıcem beklıces artıkkk

6. 26 Nisan 2008
  7. tubish

tubish Guest

çğidem cım merhaba sende hamiş misin... ..............

8. 27 Nisan 2008
  9. gulcinf

gulcinf Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    slm..bende dün öğrendim bebişimin olucağını ve adetim 2 gün geçti sadece ve sanki adet sancısı gibi ağrılarım var..pztesi bi doktora gidicem bakalım umarım herşey yolundadır..

10. 27 Nisan 2008
  11. gulcinf

gulcinf Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    slm..bende dün öğrendim bebişimin olucağını ve adetim 2 gün geçti sadece ve sanki adet sancısı gibi ağrılarım var..pztesi bi doktora gidicem bakalım umarım herşey yolundadır..

12. 27 Nisan 2008
  13. gulcinf

gulcinf Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86

14. 27 Nisan 2008
  15. zeytohnm

zeytohnm saglıkla gellll erkegimmm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende 5 haftalıktı düşük yaptımısı gibi agrılarım oluyuyodu sonra şiddetlendi ve kanamamda vardı ama benim yani ogün olmuştu kanamam siz siz olun benden tavsiye sakın elinizi bi işe sürmeyin kolunuzu bile uzatmayın biyerlere hemen doktorunuza başvurun size ilaç vercektir ALLAH BEBİŞLERİNİZDEN AYIRMASIN SİZLERİ sters yapmayın ben çok stes yaptım doktor bulmak için ALLAHA emanet olun inşallah sizi korkutmamışımdır sadece dikkat edin diye yorumladım

16. 28 Nisan 2008
  17. cerenn82

cerenn82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    geçmiş olsun canım moralini bozma birini veren Alah digerinide esirgemez inşallah kendine iyi bak canım. ama çok haklısın ama evde kayın validemler var o yüzden pek yorumadımı söyleyemem gerçekende ayakta fazla kalınca oluyor sancılar. tekrar geçmiş olsun canım çok öptm

18. 28 Nisan 2008
  19. cerenn82

cerenn82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım dikkat et ayakata fazla kalmamak lazım mış git bakalım doktor e diyo bizede haber ver çok öptm