Kasık ağrılarım...

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve duyguby tarafından 8 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

8 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : duyguby
  1. duyguby

duyguby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar;
    6 haftalık hamileyim.Hamileliğim başından beri kasık ağrıları çekiyorum.Hatta adet olucam zannetmiştim ilk başlarda sonra hamile olduğumu öğrendim.Fakat bu ağrılar artık beni rahatsız etmeye başladı.Bazen adet olmuşum gibi ağrıdığı oluyor.Çok şükür çok şiddetli dayanılmayacak ağrılar olmadı.Ama sanki artacak gibi oluyor her an.Ve ben bu korku ve stresle başedemiyorum.Ağrıdığında kanamam olacak gibi oluyor.Ama kanama falan yok.Bazende tam yumurtalıklarım üstü ağrıyor,bastırınca acıyor.Dunde böbreklerime vurdu biraz ağrı.
    Daha öncede konusuldu bu kasık ağrısı konusu ama,su an benimle aynı şeyleri yaşayan var mı aranızda.Çevremdekilere soruyorum bikaç gun ağrımıştı sonra geçti diyorlar.Bende geçmiyorr:sinifsinif::sinifsinif:

2. 8 Ağustos 2009
  3. EU2

EU2 Guest

canım bende de ağrı çok oluyordu korkma rahat ol,,, magnesum diasporal vermişti doktorum bana o ağrılara ii gelmişti.. sen de doktoruna bir danış istersen..

4. 8 Ağustos 2009
  5. duyguby

duyguby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    danıştım aslında ama bana ilaç vermedi.Peki bu ilacı kacıncı haftanda kullanmıştın canım..Ve hamileliğinde baska sorun oldu mu??

6. 8 Ağustos 2009
  7. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    canım ben 11.haftamdayım ve hamılelıgımı ogrendıgımden berı ara ara kasık agrılarım oluyor ve dedıgın gıbı sankı sıddetlenıcek gıbı oluyo gecıyo sonra. doktor bana cok asırı olmadıgı surece normal dedı. magnezyum dıasporal verdı sanırım bıraz ıyı geldı cunku kasık ve bacak agrılarım da azalma var gıbı. cok cok sıddetlı degılse ve beraberınde kanama yada lekelenme yoksa korkma normal cunku. dur daha neler gelıcek basımıza :teytey:

8. 8 Ağustos 2009
  9. duyguby

duyguby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    9 ay nasıl gececek bilmem :KK43:( ama yinede sukrolsun rabbime,nasıl olsa hepsi bitecek...

10. 8 Ağustos 2009
  11. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    walla gun sayarak gecıcege benzıyor opuyorumnanaktan

12. 9 Ağustos 2009
  13. EU2

EU2 Guest

erken dönemlerde başladım 6. haftada falandı sanırım... başka genel olarak bir sorunum yoktu ,, ha bu arada idrar yolu enfeksiyonum olmuştu 5. ayımda kum döktüm bu tür şeylerde kasık ağrısı yapıyor...

14. 9 Ağustos 2009
  15. ndyatasayar

ndyatasayar sen benim en kıymetlimsin Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benimde aynı sorunum wardı bu yüzde doktoruma gittim hamileliğin ilk zamanlarında olabilieceğini söledi kendini sıkıntıya sokacak şeyler yapma olur bunlar dedi sende takma