Kasık ağrınız var mı?

Konusu 'Haziran Anneleri' forumundadır ve denizerdo tarafından 22 Nisan 2010 başlatılmıştır.

22 Nisan 2010
    Konu Sahibi : denizerdo
  1. denizerdo

denizerdo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Son bir aydır kasıklarımda ve bikini bölgesinde ağrım var. Doktorum karın kaslarımın çok zayıf olduğunu, bebek büyüdüğü için taşıyamadığını, ayakta fazla kalmamamı söyledi. Ama son 10 gündür ağrılar çok arttı. 10 dakika ayakta kalsam kasıklarıma bıçaklar giriyor sanki. Sinirlerim bozulmaya başladı. Doğuma kadar daha da artarsa napıcam? Aynı sorunu yaşayan var mı?

2. 22 Nisan 2010
  3. zeyhat

zeyhat sonunda oldu :) Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    ebnimde sol kasığıma giriyor sanki bir bıçak saplanıyor ve içinde kıvrılıyor çok canım yanıyor hemen uygun pozisyonu bulup yatıyorum

dr a sordum bebek ters olduğu için bu ağrıyı yapıyormuş birde benim erken doğum riskim olduğundanda bu sancıları hissedebiliyormuşum

tabi herkeste farklıdır bence dr una telefon aç sor elinden eldiğince su içip yat dinlenmek çok iyi geliyor

4. 22 Nisan 2010
  5. denizerdo

denizerdo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Sağol canım. Benim de erken doğum riskim var. Zaten sürekli dinleniyorum. En iyisi doktoru arayım.

6. 25 Nisan 2010
  7. melis16

melis16 Senin gonlun degişirse,dunya değişir. . Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    153
    benim ilk aylardan itibaren kasık ağrım var kızlar rahim büyüdüğü için diyor benim dr um da.son 2 aydır çok aşırı ağrıyor diyebilirim.açıklamalara bakılırsa her dr ayrı bir sebep söylüyor,,ilk hamileliğimde son aylarda minik bıçak batması gibi sancılar olmuştu açılmadan olduğunu biliyordum.ama bunda ağrı geçicek gibi değil.

8. 25 Nisan 2010
  9. denizerdo

denizerdo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben doktoru aradım, "gerilim tipi ağrılar bunlar yapılabilecek pek bişey yok günde 3 tane parol iç" dedi. ayakta olduğum her an kasıklarımda sancım oluyor. Sancı çekmeye katlanırım da bebeğime bişey olacak diye korkuyorum işte. Allah yardımcımız olsun.

10. 25 Nisan 2010
  11. zeytohnm

zeytohnm saglıkla gellll erkegimmm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benimde oluyo belimni sag tarafındada agrılar oluyo hata böyle olan varmı bilmiyorum ama bebegim kasıklarımamı iniyo ne kasıklarımda kımır kımır kımırdanıyo vuruyo çıkıcak gibi kasıklarımdan vuruyo çok korkuyorum öyle oldugunda sanki çıkıcak gbi geliyo :) kolayya ordan çıkması ama beni çok tedirgin ediyo baya aşagıda hareket ediyo

12. 26 Nisan 2010
  13. melis16

melis16 Senin gonlun degişirse,dunya değişir. . Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    153
    kızlar desenize hepsini bir arada yaşayan benim :)) belim sağdan ağrıyor,mide yanmalarım hat safhada,bebek çok aşağıda kıpırdıyor,özellikleri sabah kalkarken rahim ağrısı çok oluyor :) bunlara da şükür ..Rabbim bebişlerimizi korusun az kaldı çekeriz biz.

14. 26 Nisan 2010
  15. maeves

maeves Hayat Öpücüğüm Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    benimde kasık ağrılarım çok oluyodu.. 10 dakka ayakta dursam aynen dediğiniz gibi bıçak saplanmış gibi oluyordu.. ama ben bunların hiç birine kafamı takmadım.. çünki karnınızda bir bebek var.. yer kaplıyo ve baskı yapıyo.. mekanik bir ağrı yani.. tabiki doktorunuza sorun tedbirinizi alın ama bebişiniz iyidir:) bi süre daha hissediceksiniz o ağrıları.. doğum yaptığınız anda karnınızda hissetiğiniz boşluk hissini anlatamam yaa.. birden bire balon gibi sönüyosunuz:) bi rahatlama oluyo..
    karnınızdaki bebeğin kollarınızda olması her şeye değer:) lütfen o anı kaçırmayın.. normal doğumd yapsanız sezaryanda olsanız ağrılarınız sancılarınız o güzel anı yaşamınıza engel olmasın.. yavrunuza odaklanın.. inceleyin:) hayatınız boyunca o anı hatırlıcak ve anlatıcaksınız:) muhteşem bir doğum hikayeniz olsun.. hepinize hayırlı doğumlar dilerim...

16. 26 Nisan 2010
  17. denizerdo

denizerdo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım benim de bebeğim aşağıda kımıl kımıl. Hala doğum pozisyonunu almadı, ayakları aşağıda ondan galiba. Ben bundan korkmuyorum ama bazen idrar keseme baskı yapıyor olmadık yerde o zaman kötü oluyorkaydirigubbakcemile3

18. 26 Nisan 2010
  19. denizerdo

denizerdo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Sağol canım iyi dileklerin için. Gerçekten çok takılmamak lazım ama olmuyor işte. Kendi rahatsızlığım olsa öyle takmam ama içinde bebek olunca ona bişey olacak diye insan çıldırıyor. Allah yardımcımız olsun.