kasık ağrısı ve kanlı akıntı

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve sedef tarafından 4 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    4 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : sedef
  1. sedef

sedef Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba doktor hanım.daha oncede mesaj yazmıştım.doktora iki kez gittim.kasık agrısı,kanlı akıntı,kokulu akıntı şikayetleriyle.ama şikayetlerim dahada rttı.ek olarak kasığımda şişlik oluyo.eşimle ilişkiye girdimde rahimin içinde çok kötü bir ağrım oluyo.rahimin iç kısmında ne kadr derinde olursa o kadr çok ağrıyo.ağrım ilişkiden sonrada devam edıyo.oturamıyom;rahimin iç kısmında bişey batıyo.eğilemiyom;yine bişey batıyo.ayakta dursam çok kötü ağrıyo.aynı gazım varmış gıbı bısy oluyo.ama gazım yok.ıkınıca içerde bişey baskı yapıyo gibi.dedim gibi kasımda ortada şişlik oluyo.doktor rahimin dış kısmında ultrasyonla baktı.yıne altan muayne etti,kan,idra taklili yatı normal çıktı.ama dedim gibi beim şikayetim rahimin iç kısmında.umarım kotu bişey değildir.canım çok acıyo.lütfen kusura bakmayın.şimdiden çok teşekkür ediyorum......a.s.:1hug:Şeniz

2. 5 Mayıs 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba bahsettikleriniz tekradan muayene edilmenizi gerektirir. çünkü yapılan testlerinizin normal olmasına karşılık şikayetlerinizi geçmiyor ise pelvik enfeksiyon, endometriozis ya da karın içi yapışıklıklar bakımından gözden geçirilmenizde fayda olacaktır. ekran aracılığı ile bu kadar yardım edebiliyorum. dilerim eskisi gibi sağlılı günlerinize kavuşursunuz.

4. 5 Mayıs 2010
  5. sedef

sedef Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba doktor hanım.verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.boyle bir durumda doktor nasıl bir tedavi uygular.a.s.

6. 6 Mayıs 2010
  7. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    konulacak ön tanılar eşiliğnde ya tedaviden tanıya gidilir ya da ileri testlerle tanı konmaya çalışılır. bunlunacak sonuca göre tedavi olacaktır. ilaçlarla ya daoperasyonla ama dediğim gibi önce ne olduğundan şüphe etmek ve araştırmak gerekir.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.