Kasık bölgesinde iltihaplı çıban

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve Blackberry tarafından 1 Nisan 2010 başlatılmıştır.

1 Nisan 2010
    Konu Sahibi : Blackberry
  1. Blackberry

Blackberry Allahım sen bizi koru Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Selam Kızlar,

Benim bundan 5 sene önce sağ kasığımda tam eklem yerimde çıban çıkmaya başladı her adet döneminde çıkıyordu ama aşırı ağrılı bir sancı yapıyordu sonra patlayınca içindeki iltihap akınca rahatlıyordum ama yine tekrarlıyordu bunu 2 sene çektim sonra dayanamadım artık Doktora gittim kıl dönmesi var dedi ve ufak bir operasyonla ordaki iltihaplı bölge alındı. Üstünden 3 yıl geçti şimdi iki aydır yine aynı yerin biraz üst tarafında aynı şey tekrarlamaya başladı başına gelen varmı bu durum? Tekrarmı ameliyat olmam gerekecek ya offff

senağlama

2. 1 Nisan 2010
  3. Esra

Esra Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4.039
    Ödül Puanları:
    238
    geçmiş olsun inşallah geçer.benim de çıktı çıban hem de düğünümden çok kısa bir süre önce,antibiyotik kullandım şükür kendiliğinden geçti,neredeyse ceviz kadar olmuştu ama patlamadı benim kendi kendine söndü

4. 5 Nisan 2010
  5. Blackberry

Blackberry Allahım sen bizi koru Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Saol canım sanada geçmiş olsun benimde bu sefer kendi kendine geçti bakalım birdaha olacakmı?

6. 5 Nisan 2010
  7. damlam123

damlam123 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar merhaba konuyu gördüm bve hemn girdim bundan 1 ay önce kalçamda( popomda) kocaman bir çiban anlatamam size büyüklüğünü oturamıyodum. neyse 1 hafta hiiiç sönmedi o eşim ptlattı bir iltahap aktı berbattı. sonra şimdi az aşağısından çıktı aynısı geneoturamıyorum ve büyüyüyor ya nedir bu sizce anlamadım gitti?:KK43:(((