Kasık Fıtığı Ameliyatı

Konusu 'Premature Bebekler ve Paylaşımlarınız.' forumundadır ve pitos25 tarafından 28 Ekim 2009 başlatılmıştır.

28 Ekim 2009
    Konu Sahibi : pitos25
  1. pitos25

pitos25 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba kızlar oğlum 33 haftalık doğdu ve sağ kasığında birkaçgün önce top şeklinde bir şişlik gördük hemen dr gittik çekilen ugsde kasık fıtığı olduğu söylendi ama kilosu 2600 olduğu için ameliyatın riskli olduğunu söylediler şimdi 3 kilo olmasını bekliyoruz ve kan seviyesini yükseltiyorlar sizinde başınıza böyle bişley geldimi bu ameliyat zor ve risklimidir şimdi beklemekte risk taşırmı çok moralim bozuk yaaaa

2. 28 Ekim 2009
  3. Kayra

Kayra Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    geçmiş olsun gülüm.

4. 28 Ekim 2009
  5. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    pıtoscum korkma canım cok basıt bı operasyıon..........benım oğlumda olmuştu sekız aylıkken zaten zararı yok beklerler ıyı kıloya gelınce olur amelıyatı........hıç uzulme rabbım beterınden korysun..............bu cozumu olan bı sey bı gun kalmıştı hastanede ıkıncı gun cıktı..............hatta sunnetını bılem yaptır derım..............

6. 29 Ekim 2009
  7. pitos25

pitos25 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar inanırmısınız okadar ağladım okadar içim yandıki anlatamam ama dr payı çok büyük elimizde ugs görüntüsüyle içeri girdik bebkte fıtık var ama ameliyat edemem riskli masada sorun yaşarız dedi eee 3 kilo olana kadar ne olucak dedim oda riskli deyip geçiştirdi bişr anneye nasıl buakadr soğuk kanlı şekilde söyledi inanamıyorum ya bumbuz oldum kanım çekildi resmen ama herkes sizde dahil çok basit bir operasyon olduğunu söylediniz veçok rahatladım inş kolay ve sorunsuz geçer

8. 29 Ekim 2009
  9. Ececim

Ececim kızım canım benim Üye

Beğenildi:
    170
    Ödül Puanları:
    313
    canım bizim bebeklerimiz cok direncli neler atlattılar korkma bunu da atlatır benim de dun kontrolum vardı dr prematurelerde kasık fıtıgı olabiliyo dikkat et sislik hissedersen haber ver dedi gecer annesi dualarım seninle mini mini kahramanlar onlar opuyorumnanaktan

10. 30 Ekim 2009
  11. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    pıtıoscummmmmmm canım aglama ıyı olucak.........dr ılgınç konuşmış valla kuzun azcık daha buyusun ıst getır gor bak endıse edecek bısey yok...............uzme kendını sakın...........

12. 5 Kasım 2009
  13. pitos canım üzülmee. benimde oğlumun birinde var. 40 günlükken ortaya çıktı.. 5 kilo olmasını bekliyoruz.. ameliyat ve süünet ikisi birarada olur kurtulurr..çok basitt.bende çok ağladım annem altını değiştiryor hala..dr hep içine sokun.. eğer girmezse morarırsa hemen bana gelin dedi.. bunlara dikkat et canım..tekrar geçmiş olsun

14. 6 Kasım 2009
  15. xxnilxx

xxnilxx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    geçmiş olsun canım inş gececek ama arkadşların dediği gibi bizim bebeler dirayetliii atlatırlar... doktorların soğuk kanlı olmalarına insanların bu kadar suratına kolay söyleyebilmelerine bende hayret etmiştim ama onlar için bu tur seyler ekmek le su gibi olmuş ..hatırlarsan hamile iken karaciğer enzimlerim yükselmişti o sırada enzimlere bakan doktor hamileliği sonlandırabiliriz demişti pat diyee n e üzülmüştümm ....

16. 6 Kasım 2009
  17. ebrizm

ebrizm Prenses Beril in annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    pitos cum üzülme diyemiyorum bebeğin için her şey çok kötü geliyor insana basitte olsa insanın endişeleri devleşiyor sağlıkla sorunsuzca atlatırsınız inşallah.benim yiğenimde oldu minicik diye ağladık zırladık ama oldu geçti gitti kocaman 8 yaşında delikanlı oldu bile.

18. 6 Kasım 2009
  19. soraya

soraya mucizem.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benim hastane arkadasimin ogluda kasik fitigi olmustu onunda kilo almasini bekliyorlar ameliyat icin korkma okadar bebis kasik fitigi ameliyati olduki ama adi ustunde ameliyat iste insan korkuyor yavrusunu oyle gormek