Kasik ve bel agrisi

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve lawin tarafından 10 Ekim 2010 başlatılmıştır.

10 Ekim 2010
    Konu Sahibi : lawin
  1. lawin

lawin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Selam herkese, ben 5+2 haftalik hamileyim. Bu ikinci hamileligim. ilkinde malesef bos gebelik yasadim ve bebegi kanamam oldu kaybettim.ilk hamileligim planli degildi. Bu hamileligim planli ve isteyerek oldu.sizlerden ögrenmek istedigim bel ve kasik agrilari normal mi? sizlerinde oluyor mu? Kanama falan gibi bir durum yok.Sadece kasik ve bel agrisi yasiyorum. haftaya doktor randevumu alacagim ama sizlerin deneyimleriniz icimi rahatlatacak.

2. 10 Ekim 2010
  3. aysegul

aysegul Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    bende 7 haftadayım. bende de kasık ve bel ağrıları oluyor. normal yani.1 aydan beri var agrılarım geceleri çok rahatsız oluyıorum. ve kasıklarım ağrıyo bazen sancıyo. annemler 3 4 aylık olunca rahalarsın diyoı. gözle bekliyorum 2 ay sonrasını.

4. 10 Ekim 2010
  5. lawin

lawin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    aysegülcüm su ilk 3-4aylik dönemi atlaksak rahat ederiz..allah hepimize güc ve sabir versin.

6. 11 Ekim 2010
  7. dilekemre

dilekemre Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    merhaba bende 6 haftalık hamıleeyım bende de kasık ağrıları var sanki adet oncesi gibi.... insallah kotu bısey degıldır

8. 11 Ekim 2010
  9. DarkAngellotti

DarkAngellotti BeN ONa ReSMeN AŞıĞıM ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    meraba canım bende konu açıcaktım senın sorununu okuyunca yazamak istedim.
    bende 5+4 günlük hamileyim kasık ve bel ağrım vardı dün sabah koyu kahverengi bi akıntım geldi. hastaneye gittik düşük tehlikesi çıktı serum verdiler. çok dikkat etmem geekiyor. sana tavsiyem sürekli çamaşırını kontrol et kanamanın olup,olmadığını çünkü hissetmiyosun ağrılı olmuyo, 3. aya kadar dikkatli olmalıyız allah hepimizin yardımcısı olsun.

10. 21 Kasım 2010
  11. semenya

semenya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    merhabalar, ben de 5 artı 5 teyim.kasık ağrım sıklıkla oluyor.hatta kesildiğinde koruyorum bi sorun mu var diye.Bu hafta doktora gidicem sormayı düşünüyorum normal mi diye.Sürekli çamaşırımı kontrol ediyorum.İlkinde düşük yaşadığım için doktor progestan verdi her gün alıyorum inşallah bu kez bebeğim bırakmaz beni