kasıklarda agrı düşük belirtisimidir

Konusu 'Adım Adım Gebelik' forumundadır ve EU1 tarafından 25 Kasım 2008 başlatılmıştır.

25 Kasım 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

arkadaslar bısey sorcam
    bıldıgım kadarıyla hamılelıkte kasıklarda agrı normal degıl acaba dusungun belırtısımıdır
    ben sanırım 2 aylık hamıleyım
    bırde farkında olmadan supradın vıtamın prıorın sac besleyısı ılac bıde bı ara atarx almıstım
    zararı olmusmudur

2. 25 Kasım 2008
  3. EU1

EU1 Guest

kanama yoksa korkma ama dinlenmen lazım

4. 25 Kasım 2008
  5. sebeyza

sebeyza Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    inşallah olmamıstır canım allahın izniyleee tebrik ederim allah tamamına erdirsin

6. 26 Kasım 2008
  7. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    canim her kasik agrisi dusukten dolayi olmaz....bazen hamilelerde de hafif kasik batmalari olur,ama bunlar kisa sureli genelde dinlenince gecen agrilardir..
    eger kanaman varsa,agrin gecmiyor ve giderek artiyorsa mutlaka dr a git..ihmal etme sakin..insallah sag salim bebegine kavusursun hayirlisiyla.

8. 26 Kasım 2008
  9. esocan

esocan Tuana'm ve Yaren'im(*MELEKLERIM*) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    76
    canım kasık ağrısı rafim darlığından kaynaklanan bi konu ben ilk gebelikte kasık ağrısı için gttim üzücü ama 1 hafta sonra düşük yaptım ama benimki bos gebelikti.inş allah sana o günleri yasatmaz dikkatli ol canım

10. 10 Aralık 2008
  11. EU1

EU1 Guest

aa pembe akıntı önemli mutlaka sor doktora benim 15 . haftada acayip kasık agrım oldu özellikle sağ kasıgım aglıyacaktım nerdeyse ama nomalmiş netten araştırdım rahim ve çatı geliştigi içinmiş hatta biçok anne agrı kesic içiyomuş ama ben içmedim dayandım allha şükür şimdi geçti

12. 12 Aralık 2008
  13. EU1

EU1 Guest

hadi ya çok geçmiş olsun cnm ama sende fazla kanamada yoktu nasıl düştü canını acıtacaksa anlatma tabii ama şaşırdım doğrusu bu sitede milletin walla şakır şakır kanaması olupda doğuran o kadar varki tabi takdiri ilahi Allh yaşam verecekse ne olursa olsun doğuyo yoksa ağzınla kuş tutsan gidiyo tıpkı benim ilk bebegim gibi bende 2 aylıkken düşürmüştüm kürtajla aldılar ne kötü bi duygu bilirim Allh en kısa zamanda hayırlısıyla bebegini kucagına almayı nasip etsin sanasenağlama

14. 30 Ocak 2009
  15. babymom

babymom Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    376
    Ödül Puanları:
    238
    bazı agrılar dusuk belirtisiyken ozellikle kanamayla beraber olanlar, bazılarıda rahimin buyudugune isaret. bebeise yer acılıo rahat hareket etsin diye

16. 30 Ocak 2009
  17. betxuxl19

betxuxl19 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    benim de kasıklarımda ağrı omuştu ama bebeğim çok şükür düşmedi.dikkatli ol ama

18. 30 Ocak 2009
  19. papatya_757

papatya_757 umutla bekliyoruz:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben 3 haftalık hamileyim kasıklarım çok çok hafif sızladı ama normalmiş galiba