kasıklarda ağrı neden olur

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve gambelia tarafından 21 Ocak 2008 başlatılmıştır.

21 Ocak 2008
    Konu Sahibi : gambelia
  1. gambelia

gambelia Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlarr yardımınıza ihtiyacım var 7 aydır bebiş için uğraşıorum.en son 3 ocakta regl oldum.fakat bu ay adetim bittiğinden beri kasıklarımda ara ara ağrılar oluyor sebebini anlayamıyorum.ablam doktora gitmemi söyledi.bunu yaşayanlar varmı?eğer varsa deneyimlerinizi paylaşmanızı bekliyorum kızlar.

2. 21 Ocak 2008
  3. elif445

elif445 anne Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Canim Iki Seçenek Olabilir Benim Bildiğim Kadariyla çünkü Başima Geldi Ben De Iltihap Vardi O Ağri Yapiyordu Yada Hamile Kaldiğin Andan Itibaren Kasik Ağrilarin Başlayabiliyor Ikisinide Yaşadim ...

4. 21 Ocak 2008
  5. melexgximmm:):)

melexgximmm:):) Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar merhaba bendede 2 aydan beri oluyor bu kasık ağrısı aralık ayında vardı acaba hamilemiyim dedim sonra adet oldum geçer dedim geçmedi ocak 2 de adet oldum en son ve hala devam ediyo ağrılarım ve birde idrarım çok sarı bende iltihaptan şüpeleniyorum kendimde.annemde öle diyo. 7 ay oldu evleneli bizde bebiş istiyoruz.malum bu iltihap zaten hamileliği engelliyomuş yani hamile kalınmıyomuş bu şekilde.bu ayda adetim 30 ocak hamile olmazsam doktora gidicem.

6. 21 Ocak 2008
  7. gambelia

gambelia Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet canım bende bebiş istediğim için bi an önce doktora gidim dedim.karamsar keşke senin dediğin gibi hamiş olsam ama bana iltihap gibi geliyor.bakalım hayırlısı.

8. 21 Ocak 2008
  9. lora

lora buyrun benim!!! Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canim kistte kasiklarda agri yapar bende bundan uc ay once kist cikmisti ve kist oldugu saptandi sende mutlaka doktora gorun derim

10. 22 Ocak 2008
  11. gambelia

gambelia Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet canım haklısın çarşamba günü gidicem doktora.sonuçları bildiririm sizlere.

12. 22 Ocak 2008
  13. lora

lora buyrun benim!!! Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    simdiden gecmis olsun cnm umarim iyi haberlerle donersin

14. 22 Ocak 2008
  15. balxixmnur

balxixmnur Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende de oluyordu ağrı enfeksiyon kapmışım hatta bebiş bu yüzden tutunamamıştı pco da ağrı yapıyor gebelik öncesinde tetkiklerini yaptırman gerekiyor smear testi, rahme bakıyor dr bence her ne olursa olsun dr git...

16. 16 Temmuz 2009
  17. duyguby

duyguby Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende kasık ağrısı artık kronikleşti.Sürekli ağrıyor ve adet dönemimde cok sancılı geçiyor.Doktora gittim,smear testi yapıldı temiz cıktı.idrarda biraz iltihap var sadece.Ama yine ağrılara devam..Bakalım ne zaman gececek..