Kasiklarda Batma Yaşayip Hamile Olan Yada Olmayanlar Nolur Paylasin

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve esrako tarafından 27 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

27 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : esrako
  1. esrako

esrako HOSGELDİN KIZIM Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146

Merhabalar,

Adetime 4 gun var ve dunden beri kasıklarımda inanılmaz batmalar var. ozellikle hareket edince yere egilim kalkınca bazende durduk yerde. ilk kez batma yasıyorum daha evel okumustum gebelik belirtisi vs olarak ama nası birsey anlayamıyordum su an çok iyi anladım. bir anda igne batıyor sanki.
    boyle hissedip hamile olan yada boyle hissettigi halde hamile olmayan var ise lutfen ikisatırda olsa fikir verin bana.
    çok tesekkurler

2. 27 Mayıs 2008
  3. EU3

EU3 Guest

__________________________________________--______________________________

Son düzenleyen: Moderatör: 11 Temmuz 2008
  4. 27 Mayıs 2008
  5. fakelove

fakelove Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    MERHABA CANIM BENDE YAŞIYORUM HEP HAMİŞMİYİM DİYE DÜŞİNİYORUM AMA
    DEĞİLİM BENDE OLUYO AMA HAMİŞLİKTEN DEĞİL BENİMKİ İNŞ SENİNKİ HAMİŞLİKTENDİR

6. 27 Mayıs 2008
  7. esrako

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    benim ilk kez oldu ondan umitlendim aslında umitlenmeyi hiç istemiyorum çok umitlenince hayal kırıklıgıda bir okadar buyuk oluyor. yazılarınız la umidim kırıldı ve iyide oldu cok tesekkurler
    sonuçta var ise zaten ogreneceğiz erkenden umitlenmek çok daha kotu

8. 27 Mayıs 2008
  9. sahre

sahre Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benim ilk hamileliğimde oldu...çok şiddetli diildi...hafif ve ara ara olan batmalardı ve tek taraflıydı...sende de ilk kez oluyosa hamilelik belirtisi olabilir...inşallah öyledirde...

10. 27 Mayıs 2008
  11. umutgezgini

umutgezgini Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bendede ilk kez bu ay olmuştu bende ümitlenmiştim ama hasta oldum inş. sende hamişlik belirtisidir

12. 27 Mayıs 2008
  13. zuzu79

zuzu79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benimde son bir kaç aydan beri oluyor ama hamiş olduğum için değil umarım senin için olumludur

14. 27 Mayıs 2008
  15. muzurperi

muzurperi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    benimde oldu bu ay kasıklarımda batma oldu ama sonuç regli oldum.daha önce burdaki yazıları okurken psikolojik olarak beynimiz yaşatıyo bunları bize dediklerinde inandırıcı gelmemişti. ama gerçekten doğru. ben bu ay daha önce hiç yaşamadığım bişe yaşadım leke geldi ve kesildi yerleşme lekesini kafama çok takmıştım ve bekliyodum.. sonrası 2 gün sonra geldi tabii... gerçi hugünlerde kafama takılan bişe daha var.. çoğu zaman döllenme oluyomuş ama sessiz düşük yaşanıyomuş belkide öle bişe oldu bilmiyorumm..
    anladımki kafaya taktıkça olmuyoo bu işşşş.. ablam 6 ay uğraştıı sonunda olmuyo dedi oluruna bıraktı ve o ay hamile kaldı bu bi gerçek arkadaşlar

belirtileri takmayalım diyecem amaaaaaaaa bende taktım malesef

16. 27 Mayıs 2008
  17. EU1

EU1 Guest

vala canım genelde bayanlarda olur ama sonrası hüsran.zaten adet belirtileriyle hamişlik belirtileri aynı.benimde bu ay kasıklarım acıdı he oldum he olcam derken aradan 17 gün sonra hastaneye gittim 2 haftalık hamileymisim..hayırlısı ...

18. 27 Mayıs 2008
  19. esrako

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    muzurperi hadi agrıyı sızıyı falan anladımda psikolojik olarak insan leke yi nası getirebilir ben bu kadarına inanmıyorum acıkcası baska bir acıklaması olmalı senin leke isinin. mantikli gelmiyor valla
    hani agrımayan sızlamayan yeri agrıyor gibi hissetmek soyut birsey inanıyorum olabilir kendini dinleye dinleye agrıyormus gibi gelebilir ama leke yani ilginç

biokimyasal gebelik deniyor canım ona. yani adet geçikmesi yasanmadan gebelik olusuyor aslında ve mukemmel olmadıgı için kendi kendini yok ediyor adet oluyor kisi. boyle birseyde olabilir.
    hakkımızda hayırlısı valla
    belirti aramıycam asla okuumcam diyordum hiç bakmıyordum bile buralara son donemde ama bu batma ilk kez oluyor ve değisik geldi yine kendimi burda buldum iyisimi sabırlı olup beklemek
    yazılarınız için çok tesekkurler