Kasılmalar neden olur?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve toramini tarafından 12 Ekim 2009 başlatılmıştır.

12 Ekim 2009
    Konu Sahibi : toramini
  1. toramini

toramini Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba 20 haftalık hamileyim.3 gündür kasıklarımda ağrılarım var.çok şiddetli değil ama bazen şiddeti artıyor.Bir sağ taraf bir sol taraf ağrı geziniyor.Nedeni ne olabilir herşey için doktra gitmek istemiyorum,geçen hafta sordum doktora normal dedi.Ama benim hiç olmuyordu bu şekilde ağrım sizce ne yapmalıyım?Bir olumsuzluk olsa farkına varırım demi?Çok tedirgin oluyor insan.:1no2:Sadece demir kullanıyordum,doktor elevit,balık yağı ve magnezyum verdi.birde akıntım olduğu için gynoflor diye bir fitil verdi onu da kullanıyorum.Acaba ilaçlardan olabilir mi yada akıntı yüzünden falan.Fikir verirseniz çok sevinirim.Teşekkür ederim.a.s.

2. 12 Ekim 2009
  3. esin21

esin21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    benim ilk haftalardan beri oluyor ve simdi 19 haftaligim..oluyor ve olacakta malesef..korkulack bisiy yokmus ben doktoruma nedenini sordum.....kese ve bebek büyüdügü icin geriliyo karnimizin icini kasiyo..yani zararsiz bir durum....normal bi durum bence vücüdumuz artik bir degil iki insan idare ediyo o kadar olcak

4. 12 Ekim 2009
  5. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    normal canım ben 7,5 aylığımm benim de oluyor.gece bile yatamıyorum ancak geziyorum evin içinde o zaman.

6. 12 Ekim 2009
  7. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    kasık agrım basından berı benımde var... magnezyum kullanıyorum bunun ıcın... buyuyen rahımden kaynaklı dıye bılıyorum...

8. 12 Ekim 2009
  9. toramini

toramini Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    çok teşekkür ederim arkadaşlar,içim rahatladı bir nebze.Benim olmuyordu daha yeni başladı bende magnezyum kullanıyorum.Ben çok nar aşeriyorum.nar hamilelerde çok tüketilmemeli diye okumuştum.günde yarım nar zararlı mıdır sizce?aksi gibi çok canım çekiyor:eek:çok sağolun Allah hepimize sağlıklı doğumlar nasip etsin:CüvCüv:

10. 12 Ekim 2009
  11. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    canım ben narın bir zararını duymadım.ye tabii canın istiyorsa.her şeyin fazlası zarar sonuçta.

12. 12 Ekim 2009
  13. toramini

toramini Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Sağol canım ben okudum birkaç yerde,ama fazla kavramı ne kadar onu bilmiyorum:1no2:
    Aksi gibi canım çok istiyor,kızımın dudakları nar gibi olacak herhaldeopuyorumnanaktan
    Ama canım isteyince de yani bu zararlı birlşey niye lsun demi sonuçta meyve sebzenin ne zararı olur demi ama..Sevgilera.s.

14. 12 Ekim 2009
  15. bery

bery Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben de çok nar yiodum cuma günü doktoruma sordum canım.kanı sulandırdığı için çok fazla yeme dedi.en fazla 2 günde 1 tane.

16. 12 Ekim 2009
  17. toramini

toramini Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım çok teşekkür ederim.bende günde yarım 2 günde 1 tane yiyorum zaten.yine de ben dikkat edeyim hergün yemeyim.çok sağol.a.s.

18. 12 Ekim 2009
  19. zeh

zeh Aşkımın bahar tomurcuğu.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ağrılar mormaldir canım bendede oluyor magnezyum verdi doktor