kasım anneleri heyecan ne durumda paylaşalım

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve betyyy tarafından 18 Ekim 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    18 Ekim 2007
    Konu Sahibi : betyyy
  1. betyyy

betyyy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    az kaldı kasım anneleri bende kısmetse 3 hafta sonra bebişime kavuşucam sizde hazırlıklar ne durumda heyecan nasıl

2. 19 Ekim 2007
  3. kuzeyyy

kuzeyyy kaan'ım diğer yarımsın Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    herkeste olduğu gibi bende de aht safhada betycim artık herşeyi düşünüyorsun bir yandan beklenen özlenen miniğin heyecanı, bir yandan korku vs. hayırlısı olur inşallah

4. 19 Ekim 2007
  5. duygumca

duygumca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Hehehy Ah Bide Bana Sorun Acaba Daha Nekaar Erken Olur Die Daha Bu Haftadan Gebelik Takibinde 37. Haftayi Okuorum E Erken Olursada Bilgim Olsun Diorum :) Heyecan Işte Herşeyimiz Hazir Aldik Tam Tamina 12 Kg :) Bu Ay Bakalim Ne Olcak :sm_confused:

6. 19 Ekim 2007
  7. çokoprens

çokoprens iki prens annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    allah yardımcınızzz olsun bir avazda kurtarsın canlarım benim tatlı hamişlerrr bebişlerin tekmelerini bile özleyeceksiniz

8. 20 Ekim 2007
  9. ece-bebek

ece-bebek Guest

allah tamamına erdirsin

10. 22 Ekim 2007
  11. cananfs

cananfs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben de çok heyecanlıyım ve çok korkuyorum.dr.um sezeryana taktı,ben de sezeryan dıyordum ama normal mi dogursam dıye duşunmeye basladım,aklım çok karıştı.umarım bebegım ıyıdır,umarım ona çok guzel bakabılırım,ALLAH tum hamışlere kolaylık versın.yazın arkadaşlar paylaşalım.

12. 22 Ekim 2007
  13. gulumsee

gulumsee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :nazar: allah saglikla bebislerinizi kucaginiza almayi nasip etsin insallah arkadaslar bende ocakta bebisime kavusacagim insallah sizlerin az kaldi ne guzel kilolariniz ne alemde ben 53 ile hamile kaldim simdi 63 kiloyum ben cok kilo aliyorum hareket etmekte zorlaniyorum senağlama benimle kilolarinizi paylasinda halim nasil bir bakayim:çok üzgünüm: son aylarda fazla kilo alinmiyormus diye duydum dogrumu? insallah dogrudur kafamçokkarıştı

14. 23 Ekim 2007
  15. cachymyn

cachymyn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benımde 2 haftam kaldı ve ınanlımaz bı heyecan bırde korku sardı.normal doğum dusunuyorum doktorumda bı problem olmadığını soyluyor ama ben cıddı cıdd tırsıyorum.nası bı sancıdır neler yasıycam cokmu acı cekıcem ay ne zor yaaa.

16. 25 Ekim 2007
  17. vildand

vildand Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Benimde 20 günüm kaldi arkadaslar dogumdan cok korkuyorum birde merak edip dogum videolarini izliyorum böylelikle de korkum cok daha büyük boyutlara ulasiyor hayirlisiyla hepimiz saglikli bir sekilde bebislerimizi kucagimiza aliriz insallah

18. 25 Ekim 2007
  19. EU2

EU2 Guest

vildand`cim bence göründügü kadar kötü degil,distan öyle geliÿor,ayrica ne kadar korku olursa o kadar kasilmalar agrilar siddetlenirmis,yani nefes alip,sakinligini korursan daha kolay olur.her söylenene de kulak asip daha strese girme,herkes dogum yapiyor,bir biz mi yapamayacagiz?dimi ama...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.