kasım anneleriiiiiii

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve MYLXIXGHT tarafından 10 Ekim 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    10 Ekim 2007
    Konu Sahibi : MYLXIXGHT
  1. MYLXIXGHT

MYLXIXGHT Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bebeğinizin isimine karar verdinizmi?neler yapıyosunuz az kaldı sayılır.kilolar ne durumdaaa

2. 10 Ekim 2007
  3. kuzeyyy

kuzeyyy kaan'ım diğer yarımsın Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım biz henüz karar vermedik evet haklısın az kaldı sayılı gelip geçiyor ...
    en son 32 haftalıkken gitmiştim doktora bebişim 1.700 bende 68 kiloydum :)

4. 11 Ekim 2007
  5. sekinci

sekinci Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    108
    biz melih koymaya karar verdik.bizimki baya az kaldı kızlar
    çok heyecanlıyız babasıyla ogluşumuzu bekliyoruz

6. 15 Ekim 2007
  7. cananfs

cananfs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlarrrrrrrrrrrr ya çok az kaldı dogumlarımıza,valla ben ıkı arda bır derede kaldım hala nasıl doguracam bılmıyorum,sezeryanı genel ıstemedım ama dr. son gıttıgımde anestezı uzmanı emeklı oldu bır çogu dıger hastanede belkı o genel olursun falan dedı,ya adam bana hıç cesaret vermıyor. ne nst ye gırdım ne tansıyon olçtu ,ne çatı muaynesı hıç bırsey yok valla son anda kafam attı anlıycanız.zaten heyecanlıyım.kızlar sızın dr.lar ne dıyor? dgum tarıhlerınız ne zaman olcak?hadi yazın.beklıyoruz kızımla...

8. 15 Ekim 2007
  9. kuzeyyy

kuzeyyy kaan'ım diğer yarımsın Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim hangi hastaneye gidiyorsun birde en son ne zaman gittin doktora bende 32 haftalıkken gitmiştim benide almadılar nst ye falan herşey normal aksi giden bir durum görünmüyor 36. haftanda gel demişti doktorum

benimki normal şartlarda 20 kasım gibi bende normal düşünüyorum bakalım gidişat ne gösterecek ama şu sıralar çok çabuk yoruluyorum, belim çok ağrıyor yani kendimi dinç hissetmiyorum yaklaşan doğumun verdiği bir gerginlikmidir bilmiyorum ama acayip şeyler geliyor aklıma birden sancıp tutup doğuracakmışım gibi falan ne bileyim garip duygular işte hayırlısı olsun birde bizim şu takvimler 36. haftada mı geçecek son aya

10. 15 Ekim 2007
  11. cananfs

cananfs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben 34 haftalıkken gıttım
    6 gun once yanı hemen bayram oncesıydı,valla kuzeycım ben de acayıp korkuyorum,kızım ıyı mıdır dıye delı olacam ya?sanırım 36 da gecer canım son kutuya.herseyın hazır mı?

12. 16 Ekim 2007
  13. MELTEM22

MELTEM22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    slm kızlar aynı şeyleri bende hissediyorum hep bi korku varr tedirginlik. kızımın adını yagmur ecrin koymayı düşünüyorum allah hepimize yardım etsin...

14. 16 Ekim 2007
  15. MYLXIXGHT

MYLXIXGHT Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar bende bugün doktora gittim 10 gün sonra tekrar gel dedi nst ye ozaman gircekmişim. bebeğin kalp atışları benim kalp atışlarımdan etkilendiği için hızlı çıktı ultrasonda galiba onu gördüğüm için heyecanlandım bebişimin de kalbi hızlı attı korktum biraz problem olurmu diye ama.doktor kan ölçümü yaptırdı çarpıntı olunca.düşük çıktı biraz umarım bebişim için problem olmaz.ama kilosu ve gelişimi normal dedi doktor.adına gelince biz tarık furkan düşünüyoruz umarım herşey yolunda gider

16. 17 Ekim 2007
  17. cachymyn

cachymyn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benım doğumumu doktor 9 kasım dedı ama bakalım hayırlısı kızımın adıda fatma beyza.normal doğum dusunuyorum su an bı sorun gorunmuyo hadı bakalım...

18. 3 Eylül 2008
  19. arzu24

arzu24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende çok heyecanlıyım sezeryanla yapmayı dusunyorum kzıımın adını idil koycam

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.