Kasım Annelerinin İstek ve Önerileri

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve SAPHIRA tarafından 29 Ocak 2010 başlatılmıştır.

29 Ocak 2010
    Konu Sahibi : SAPHIRA
  1. SAPHIRA

SAPHIRA Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    198
    Merhabalar a.s.
    Uğurlu Kasımımın güzeller güzeli anneleri,sitemizde bize ayrılmış olan bölümümüzde yani Kasım Annelerinde yapılmasını istediğiniz değişiklik ve önerilerinizi buradan paylaşalım.Hepsini tek tek değerlendireceğiz.Mutlu paylaşımlar...opuyorumnanaktan

Sevgiler a.s.a.s.

2. 30 Ocak 2010
  3. E.G.E

E.G.E Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    88
    mesela ne gibi? örnek verebilirmisiniz?

4. 30 Ocak 2010
  5. SAPHIRA

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    198
    Mesela 'şu bölümde farklı bir renk bu bölümde farklı bir renk yapılabiilr mi?', 'kullandığımız duygu ikonlarına her bölüme özel olan ikonlar da eklenebilir mi?' gibi.Ben örnek vermek istemedim çünkü sizin fikirleriniz olsun istedim.Benim bu örneklerimide değerlendirebiliriz tabi ama farklı şeyler gelmesi bölümümüz açısından iyi olur deyip açtım bu konuyu

Son düzenleme: 30 Ocak 2010
  6. 5 Şubat 2010
  7. diloks

diloks ben oğlumla doğdum Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hıımm düşünelim bakalım biraz canım

8. 5 Şubat 2010
  9. diloks

diloks ben oğlumla doğdum Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    safişim aslında topiklerden bazıları devam gerktirmiyor..yeni gelenlere bilgi de vermiyor..örneğin.

5-10 mesajda kalan sadece kişnin kendisiyle ilgili olan konular silinebilir ..yer kaplamasın diye..

10. 5 Şubat 2010
  11. beyazmelek

beyazmelek Candan öte,candan ziyade Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    evet safişim ben söylemeden diloksum sölemiş bencede gereksiz olan topikler silnse çok iyi olur çok kalabalık oluyor zamanlar burası daha yakın zamanda 2010 kasım anneleri de gelecek daha da yoğun olacak her gelen merak ettiği konuda topik açıyor nasılsa

farklı renklendirme teklifin de güzel bence bir de gruplandırma yapılabilir mesela 2008 kasım annelerinin bütün topikleri bir grupta, 2009lar bir grupta olabilir her gurp farklı renklerle gösterilse süper olur olumunekankayizsmile

12. 5 Şubat 2010
  13. krikitos

krikitos 02.07.10 arda'm yanımda Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    bencede 2008 kasım annelreri ayrı bir grup 2009 anneleri ayrı bir grup bölece birbirimizin mesalarına karışmaış oluruz isteyen yine girer bilgi alır geçmiş annelerden şimdi 2010larda gelicek yeni anneler merak edicek konu açıcak bizm yazışmalar arada kaynıyor aşağılara kayıyor

14. 7 Şubat 2010
  15. SAPHIRA

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    198
    Canım konu silinmesi yapılmıyor ama senin dediğin türdeki konulara temizlik yapıyoruz zaten.İlk sayfada gördüğünüz kilitler onlar oluyor.Karışıklık olmaması adına kilitleniyor.Daha önce burada gereksiz yer kaplamasın diye başka yerlere taşınıyordu ama kazen taşımayın dedi.Sebepte bunların hepsi sizlerin hatıralarınız dedi.Bu durum sadece aylara göre paylaşım annelerde var.O yüzden silme yapılmadığı gibi taşıma da kalktı.Bir taraftan doğru buluyorum ama diğer taraftan da gereksiz çok fazla konu var ve yer kaplıyor diye düşünüyorum.Şimdilik durum böyle eğer değişiklik olursa yine sizlerle paylaşırım.
    Güzel paylaşımın için teşekkür ederim Diloksum opuyorumnanaktan

16. 7 Şubat 2010
  17. SAPHIRA

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    198
    canımcım farklı grup derken tam olarak neyi kastediyorsun?Bilyorsunuzki tüm aylar Aylara Göre Paylaşım Yapanlar başlığı altında toplanıyor.Her bir ay bir ana başlığı oluşturuyor.Misal Kasım Anneleri.Buna göre nasıl bir gruplaşma yapılabilir sizce?Yani her yılın her ayı için ayrı bir ana başlık olsun mu demek istiyorsunuz?

18. 7 Şubat 2010
  19. SAPHIRA

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    198
    canım ben yeni gelenlerin var olan başlıkların aynısından açmasına izin vermeyeceğim.Eğer açan olursa da taşıyacağım.İnşallah tamamen bitirebilirsek temizliğimizi bir daha o kadar karışık bir hale gelmesine izin vermeyeceğim.İpin ucu kaçmış biraz burada.Çok fazla kişisel topik açılmış.Bence çoğunluğa hitap edebilen topikler açılmalı ki güncelliğini yitirmesin kaydirigubbakcemile5

yine de bunları yönetime ileticem opuyorumnanaktan