Kasım Ayında Çift Çizgiyi Görmek İsteyenler!

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve KolikAnne tarafından 1 Kasım 2010 başlatılmıştır.

1 Kasım 2010
    Konu Sahibi : KolikAnne
  1. KolikAnne

KolikAnne Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    61
    Bugün 1 Kasım. Her ay yeni bir umut... Geçen aylarda ümitlenip hevesi kursağında kalan bir sürü arkadaşımız var. Bu ay umarım hepimize güzellikler getirir. Burada bir dua zinciri oluşturalım. Ne dersiniz? Bu ay çift çizgiyi görmek isteyenler bu listeye adını yazsın. Ve herkes bu listedekiler için dua etsin. Biliyorsunuz, bir başkasının sizin için edeceği dua daha makbuldur. Hadisi Şeriflerde belirtildiği üzere başkasına ettiğiniz duaya melekler amin der ve onlar da sizin için dua ederler. Buradaki güzel enerjiyi dualarımızla süsleyelim inşallah.

Benim 17 Kasım olası adet tarihim. Umarım o gün mutlu haberi alırım. Rabbim isteyen herkesin kucağını minik meleklerle doldursun. Allah hepimize hayırlı evlatlar versin. Kendine layık kul, bize layık evlatlar nasip etsin. Amin.

Kasım Ayı için Dua Listesi
    1. SevdeBilge
    2.

2. 1 Kasım 2010
  3. exporter

exporter Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benide ekleyin lütfen 16 kasım

4. 1 Kasım 2010
  5. cevizlikek

cevizlikek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    beni de ekleyin 2 kasım yani yarın:))güzel bir başlangıç olsun kasıma...evimize neşe gelsin inş....kuşum meleğim annesine gelsin....

6. 1 Kasım 2010
  7. landarch

landarch hoşgeldinn miniğimm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    beni de ekleyin 30 kasım adet tarihim

8. 1 Kasım 2010
  9. goks3l

goks3l Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Allahıma şükürler olsun ben bugün çifti çizgimi gördüm.Allah sağlıcakla kucağıma almayı da nasip etsin inş.:):)Rabbim dualarımı kabul etti.Hiç ümüdümün olmadığı bir anda bana bebeğimi bahşetti.Çok şükür :):)

10. 1 Kasım 2010
  11. exporter

exporter Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gözün aydın olsun canım. Belirtilerinden bahseder misin?

12. 1 Kasım 2010
  13. exporter

exporter Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İnşallah gelmez kırmızlar bebiş gelir. test yapsana bu akşam yaad yarın sabah

14. 1 Kasım 2010
  15. goks3l

goks3l Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Exporter son zamanlarda kendimi çok halsiz hissediyorum.Sürekli uyuyorum.Göğüslerimde şişlik ve hassasiyet var.İki gündür de adet ağrısı gibi ağrı çektim.Kasıklarım ve belim ağrıdı.Sabahları da hafif bir mide bulantısı var.Ama yarın doktora gidip kan testi yaptıracağım.Kesin sonuç yarın belli olacak artık.İdrarda çifti çizgiyi gördük ama bakalım yarın doktor ne diyecek.

16. 1 Kasım 2010
  17. KolikAnne

KolikAnne Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    61
    Kasım Ayı için Dua Listesi
    1. SevdeBilge
    2. exporter
    3. cevizlikek
    4. landarch
    5.

Allah'ım bize bu ay hayırlı haberler almamızı nasip et. Bize hayırlı evlatlar lütfeyle. Dua bekleyen bütün anne adaylarına Sen yardım et ya Rabb. Hiçbirimizin kucağını boş bırakma ya Rabb. En hayırlı zamanda bizlere de anne olmayı, o duyguyu yaşamayı nasip et. Amin. Amin. Amin.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    gks3l, bu ayın ilk anne adayı sensin o zaman sanırım. :) İnşallah Kasım ayı bize de uğurlu gelir. İnşallah hepimiz bu ay hayırlı haberler alırız. Bize de dua etmeyi unutma lütfen. :)

Son düzenleme: 1 Kasım 2010
  18. 1 Kasım 2010
  19. goks3l

goks3l Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Allah isteyen herkese anne olmayı nasip etsin inş.Gerçekten çok zor isteyip de olmaması.Ben 8 ay sonra bu mutluluğu yaşıyorum.Tedavinin sonucunu ilk aydan almak çok güzel..