kasım ayında tüpbebege başlıcaklar burada toplanalım mı?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve zaman tarafından 16 Ekim 2009 başlatılmıştır.

16 Ekim 2009
    Konu Sahibi : zaman
  1. zaman

zaman Anne :) Üye

Beğenildi:
    1.579
    Ödül Puanları:
    188
    merhaba a.s.
    1 yıl 10 aylık evliyiz bizim sorunumuz azosperm 1 kere tüp denedik ama olgun sperm çıkmadı şimdi kısmetse kasım ayında inşallah ikinciye başlıcaz bu zorlu sürecte beraber olalım tedavilerimizin aşamalarınıtakip edelim ve inşallah burdanda hep beraber temmuz annelerine gecelim :CüvCüv:

2. 16 Ekim 2009
  3. budebe

budebe göktuğ'um bal oğlum Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım dualarımız sizinle.bizim durumumuzda sizinki gibiydi.sperm azlığı ve hareketsizliği vardı.Allaha şükürler olsun 2.de hamile kaldım.inşallah Allahım bekleyen herkesin kucaklarını doldurur

4. 16 Ekim 2009
  5. nzmyhn

nzmyhn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    zamancım hadi hayırlı olsun tedavin canım........daha biz karar vermedik..........ama bende kasımda başlamak isterdim dogrusu............ohhh ne güzel temmuzda:KK46::KK46: anne olucaksın inşaallah.........kaan hocada olcak degilmi tedaviniz?????

6. 16 Ekim 2009
  7. surayn

surayn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    zamancım bizdede aynı sorun var malesef eşim azospermi ilk tüp bebeği yaptırdık tuttu fakat bebeğimin kalp atışı duyulmadığı için aldırdık.Şimdi dondurulmuşlarım var onlarla deniycez bu ay ilaca başladım inşallah kasımda transferim olacak inşaallh bu defa hepimiz anne oluruz ben Ankara Anatolia tüp bebekte tedavi oluyorum bülent hocanın hastasıyım hastanemden çok memnunum açıkçası bana güven verdiler çok iyi bir ekip inşallh bu defa son gidişim olur oaraya allh hepimizin yardımcısı olsun amin:KK46:

8. 19 Ekim 2009
  9. zaman

Beğenildi:
    1.579
    Ödül Puanları:
    188
    işte orası karaşık nazmiye kaan hoca süper biri ama tüpbebek konusunda bence ankara üniv ii degil yani ne yumurta takibi nede sonraki işlemler yaptıranlarda memnun degil bakalım kıromozom tahlillerini bekliyoruz eger sonuç ii çıkarsa emre beyde olmayı düşünüyoruz hayırlı ile inşallah

10. 19 Ekim 2009
  11. zaman

Beğenildi:
    1.579
    Ödül Puanları:
    188
    anam inşallah busefer herşey normal seyrinde gider ilki nerde yaptırdınız mteseyi kim yaptı bizde ankarada olmakla olmamak arasındayız mteseyi kaan hoca yapsa yapar yapmaz spermleri alıp başka bi tüpbebek merkezine götürsek ve orda döllenseler acaba olurmu :uhm:

12. 21 Ekim 2009
  13. leftere

leftere Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaşlar. bende kasımda tüp bebek yaptıracagım. ankaradayım. insallah hepimizin tutar