Kasım Babaları Yardımcı mı :) Değil mi :( ?

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve MUREDA tarafından 2 Şubat 2010 başlatılmıştır.

2 Şubat 2010
    Konu Sahibi : MUREDA
  1. MUREDA

MUREDA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Merhaba Kasımın güzel anneleri,
    Kasımın yakışıklı ve şanslı babaları,sevgili eşlerimiz bizlere ne kadar yardımcı oluyorlar ?
    Yardımcı olmayan eşlerimizi nasıl yardım eder hale getirebiliriz?
    Özel ve güzel tüyolarımızı buradan paylaşalım lütfen a.s.​

Son düzenleyen: Moderatör: 2 Şubat 2010
  2. 2 Şubat 2010
  3. APPLEARZU

APPLEARZU Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bizim babamız maksimumda yardımcı,
    gece 3e kadar o ilgileniyor 3 ten uyanırsa ben bakıyorum boylece uykusuzluğu bir derece cozuyoruz
    işten gelince de o alıyor benden ben de biraz nefes alıyorum altını değiştiriyor sutunu ısıtıp veriyor oyunlar oynuyor uyutup yatırıyor, ben de bu arada biraz rahatlıyorum.

4. 2 Şubat 2010
  5. Missie_

Missie_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    bizim babamızda sonuna kadar yardımcı Allah razı olsun
    alışveriş -ev işi -yemek bebek bakımı vs her konuda yardımcı :nazar:
    kızımla ona çok teşekkür ediyoruz Allah onu başımızdan eksik etmesin opuyorumnanaktan

6. 2 Şubat 2010
  7. dilekgoksuzoglu

dilekgoksuzoglu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Maalesef ben yardımcı olmayan bir eşe ve babaya sahibim.Sevmekten başka hiçbirşey yapmıyor.ışim olsa bile oğlumla beraber yapıyoruz banyoda mutfakta heryerde beraberiz.Zaten babası istesede oğuz onunla vakit geçirmek istemiyor.Mutfağı dağıtırken ben yemek yapıyorum uyurken yerleri siliyorum süpürme işinde ben önde o süpürgenin peşinde koşturup duruyor.Babamızda bir hafta sonum var diyerek zaman geçiriyor.Ama arada birde ilgilendiği oluyor ama çok nadir.Öyle altını almakmış uyutmakmış yemek yedirmekmiş elinden gelmiyor.

8. 2 Şubat 2010
  9. wannababy

wannababy iki cocuklu ve mutlu:)) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    benim esimde oynatmaya gelince oynatiyo. altinida degistiriyo. simdilik besleyemiyo ama biberonla birsey verilecegi zaman atliyo vermek icin. ama uyutma olayina karistirmiyorum. zira uyutmaktan cok uyandirir kizi gecenin bi yarisi. oglusda oyle yapardi, tecrubeyle sabit.kaydirigubbakcemile3

10. 2 Şubat 2010
  11. eftelya24

eftelya24 Sen benim en kıymetlimsin Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sadece sevmek konusunda yardımcı saolsun uzaktan uzaga,gercı bazen ısıne gelırse mama yedırıyor ama uyuyan cocugu devamlı operek uyandırdıgı ıcınn pek yaklasmasa daha iialsanaalsanasmile

12. 2 Şubat 2010
  13. SAPHIRA

SAPHIRA Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    198
    Benimki de severek ilgilenenlerden,daha 1 kez bile altını değiştirmişliği,giydirmişliği yoktur.canı isterse mama yedirir çok arada sırada o da. :eek:klava:

14. 2 Şubat 2010
  15. Asortie

Asortie bun@luzumvar.. Pro Üye

Beğenildi:
    607
    Ödül Puanları:
    238
    ayyy nerde bizim ki de sadece sevme konusunda yardımcı oluyor saolsun
    zaten geç gelior altını çok zorda kalırsa ben ısrar edersem açıyor o da kakalı olmayacak
    yıkamayı beceremiyor üstünü falanda dersem çıkarıp giydiriyor onun dışında hiç bişe yaptığı yok
    valla yardımcı olan eşlere çok özeniyorum ya kızlar

16. 2 Şubat 2010
  17. beyazmelek

beyazmelek Candan öte,candan ziyade Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    benim eşim bana her konuda yardımcıdır sağolsun çocuk bakımında da öyle tek sıkıntımız geceleri uyanamıyor duymuyor çocuğun sesini ben çok yorgunsam uyandırıp gönderiyorum çocuğun yanına bakıyor yoksa gece hiç haberi olmuyor
    ama gün içinde ne gerekirse yapar bezini değiştirir, üstünü giydirir, sütünü yapar,ilaçlarını içirir vs...
    hatta bazı sabahlar o işe geç gidiyor ananesi gelene kadar herşeyiyle o ilgileniyor bütün gün evde yalnız kaldıkları bile olmuştur hiç bir sorun çıkmadı şimdiye kadar
    tabiki bir anne gibi mükemmel olmasını beklemiyorum oda mümkün değil eve geldiğimde her yeri dağılmış bulabilirim bazen kızıyorum da ama sonra pişman oluyorum o kadar ilgilenmesi bile çok güzel sağolsun
    her zaman sölerim benim eşim gibisi zor bulunur allah razı olsun
    ev işlerinde de herşeye yardımcıdır, daha evlendiğimizden beri eve süpürge tuttuğum bir elin parmaklarını geçmez, hep eşim yapar bu ve benzeri şeyler inşalalh hep böyle gider canım aşkım :asigim:

18. 2 Şubat 2010
  19. beyazmelek

beyazmelek Candan öte,candan ziyade Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    ayrıca nasıl yardım eder hale getirebiliriz onu da bilmiyorum çünkü sanırım bu kişilik meselesi eşim sonradan böyle olmadı evlendiğimizden beri böyle yani