kasım babaları!!!

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve tuuce tarafından 5 Aralık 2008 başlatılmıştır.

5 Aralık 2008
    Konu Sahibi : tuuce
  1. tuuce

tuuce ANNE Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar dogumdan sonra kocişler ne alemde..ilgilrinde azalma oldumu ..benimki bazen sinir ediyo beni bişey bilmiyomusum gibi davranıyo:kızgın:..özellikle geceleri gıcık ediyo :eek:klava:bazende kanatsız melek oluyo amakaydirigubbakcemile3..sizinkilerde durumlar nasıl..

2. 5 Aralık 2008
  3. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    valla süper bir konu olmuş..ben kocamı kendi çapımda yılın babası seçtim ve ödül vermek istiyorum hele bi kırkımız çıksın :))

hamileyken ilgisizliğinden şikayet ettiğim canım kocam bir anda 360 derece dönüş yaparak kendini baba ilan etti..inanılmaz farklılıklar gösteriyor gözlerim yaşarıyor..ilgi tavan yaptı diyebilirim..ayrıca yardım konusunda da çok başarılı ..banyo suyunu hazırlıyo, banyo yaptırırken suyunu döküyo, ben bebeği giydirirken o ortalığı toparlıyo .altını değiştirirken gerekenleri getiriyo ..sofrayı kuruyo kaldırıyo ,ne istesem getiriyo ,gece uyanıyo bebeği uyutuyo falan filan bu liste uzayıp gider yani..
    ben kocama doğumdan sonra bi kere daha aşık oldum desem yeridir..

4. 5 Aralık 2008
  5. firildakmerdane

firildakmerdane Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    ya benimki de çok ilgileniyor..sürekli beni teftiş eder gibi çocuğu doyurdun mu..bu ilaçtan bu kadar verilecek..vb gibi bilmişlik taslıyor..bende gıcık oluyorum..kavga ediyoruz..çocuk olmadan önce deliler gibi aşık olduğum kocama şimdi gıcık kapıyorum yaaa....:eek:klava:

6. 5 Aralık 2008
  7. PassioneLore

PassioneLore herkes haddini bilecek ! Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    hamılelıgımde de, dogumdan sonra da cok ılgılı bır baba oldu hep esım
    sagolsun ev ısı, bebek yardımı her konuda bana hep destek oldu
    ama ısın bır de psıkoljık boyutu var tabıı
    bazen ozellıkle aılesının terbıyesızlıklerı konusunda benı cok sasırtıyor dusuncelerı
    bu da benı yaralıyor
    baba olmaktan zıyade es olarak ne asamaya geldık goremıyorum
    belkı de ben hamıle kaldıgımı ogrendıgımden berı uzerıme gıydıgım duygusallıktan boyle dusunuyorum

ama su an herseye cok uzuluyorum

8. 5 Aralık 2008
  9. maytap80

maytap80 varmı aşktan öte? Pro Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    148
    biz paylaşamıyoruz oğlumu özellikle akşamları .işten gelir gelmez kendisi ilgilenmek istiyo bende vermek istemiyorum öyle zamanlarda bende oğluşuma bu baban varya bu baban hamileyken hiç ilgilenmedi senle diyorum:mymeka:

10. 5 Aralık 2008
  11. julianne

julianne Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Ya bu çok bilmişlik bulaşıcı mı. Biz de hep kavga eder olduk bu konuda. Onu verdin mi bunu ettin mi. Bir de benim eşim hastane düşmanı. Çocuk sarılık ama hastaneye götürmek istemiyor. Sanki benm hüsnü kuruntummuş gibi davranıyor. Deli oluyorum. Tamam kızıyla ilgileniyor evle ilgileniyor ama bu yönleri de aramızda tartış maya yol açıyor. Tabii ben de biraz fazla pipirikli olabilirim.

12. 5 Aralık 2008
  13. elmalxix turta

elmalxix turta Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Benimki hamilelikte de çok ilgiliydi, ama doğumdan sonra daha da bir ilgili oldu. Hamileliğim sırasında hiçbi kontrolümde yalnız bırakmadı hatta tüm ultrasonlarımızı kameraya bile çekti.. Şimdi de bebeğin bezinin değişimşnden üstünü giydirmeye her şeyi hevesle yapmaya çalışıyor ve gayet de iyi yapıyor. Yani bu konuda çok şanslı olduğumu söyleyebilirim:nazar:

14. 5 Aralık 2008
  15. neshe1976

neshe1976 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ay benim kocam da beni ddeli ediyor.herseye karışıyor sanki 10 cocuk büyütmüş gibi.kaç gün küs durdum walla.en son bagırdım karışma benim işime diye.şimdi pek karışmıyor.eş olmayı unuttu hep ilgi kızına.

16. 6 Aralık 2008
  17. cilekk

cilekk Kücük adamIna asIk.. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    146
    cok bilmislik disinda mükemmel bi adam oldu benim kocam.herzaman cok yardimciydi ama simdi daha bi farkli.yorgu nargin isten gelip aliyor pasami kucagimdan ve yatana kadarda onda.geceleri benden evel kalkip kucagina almasida cabasi:)

benyodan sonra ben hemen odamiza geciyorum ortaligi toparlayan hep esim oluyor.makinaya camasirlarimizi bile atip asiyor.

ama bilmislik hali beni deli ediyor,durup durup acmi acaba demesi,cok dik tutma kusar simdi demesi..:)

18. 6 Aralık 2008
  19. nazlxixmelek

nazlxixmelek Y >>-('v')->> F =>~~K&K~~ Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    valla bizim babamıza da duble plaket verilmeli.:)) iki tane bebişe hem hamileyken hemde şimdi gösterdiği ilgi çok fazla..hatta şimdi daha fazla o kadar yoğun çalışmasına rağmen gelir gelmez gözü beişlerden başka bişey görmüyor.. 2 saatlik uyku ile işe gidiyor... uykusuna düşkün bir baba olarak şimdi ilk sırada beişler var bazen bende kıskanıp benim pabucum damamı atıldı diye nazlanıyoruym bir bakıyorum marketden gelirken benim çikolatam ıvır zıvırım unutulmamış seviniyorum....:)) bebeklerin mama yedirilmesi gaz çıkarılması gece ağlama nöbetlerinde kucakta yatıştırılmasına hep benden önce atılıyor..bende gündüz tek baktığım için işime geliyor....işde bizde de işler böyle gidiyor şimdilik..