KASIM İKİZ ANNELERİ sorum var

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve esinesinti tarafından 14 Ocak 2009 başlatılmıştır.

14 Ocak 2009
    Konu Sahibi : esinesinti
  1. esinesinti

esinesinti Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar 2 prensesim var ama 1 i çok yaramaz diğerinin ne emmesine nede ilgilenmeme iz
    n vermiyor sürekli kucağımda olmak istiyor.halbuki alışmadın diye hiç almadığım halde fakat susmuyor ne sallanan beşikler ne müzikler fayda etmiyor, siz ne yapıyorsunuz? birde süt işini nasıl yapıyorsunuz ?sütüm çok az mama ile besliyorum günde 1 defa sağınca 120 cc ancak çıkıyor onuda paylaştırıyorum.

2. 15 Ocak 2009
  3. nazlxixmelek

nazlxixmelek Y >>-('v')->> F =>~~K&K~~ Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    selam canım güle güle büyüt bebişlerini.. benim bebişlerden biride böyle bazen sürekli kucakta olayım istiyordu Allahtan diğeri sakin duruyorda biraz ilgilenebiliyorum genelde biri hareketli biri sakin olur derler ya şimdilik öyle ama ilk başta tam tersi sakin olan hareketli diğeri hareketli olan sakindi dönem dönem değişiyorlar bilemiyorsun yani....uyandığında hemen almıyorum kucağıma birde bazen uyuyacakları zaman yatırıyorum kendim pişpişleyip uyutmaktansa kendi kendine beşiğinde uyumasına bırakıyorum biraz oyalanıp uyuyorlar bazende ille kucak istiyorlar açıkcası her duruma uyacaksın büyüyene kadar sabırlı olacağız ikiz annesi olmak kolay değil...
    benim sütüm yok şimdi sürekli mama veriyorum.. 2 ay emzirebildim oda çok fazla değildi sen sütün bitene kadar devam et, çıkanı paylaştır bende öyle yapıyordum birde mama vermeden önce emzir sonra mama ver o zaman sütün azalmaz onlarda mahrum kalmaz.. ben bunu yapamadığım için şimdi anne sütünden mahrum kuzucuklarım...sana şimdiden kolay gelsin ...

4. 15 Ocak 2009
  5. ddm

ddm yok başka yolu..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    benimkilerin ikisininde birbirinden aşağı kalır yanı yok.ikiside kucak delisi.gündüzleri annem olmasa kafayı yerim herhalde.sağ olsunlar çok hareketliler.yalnız bakmak mümkün değil.bugünlerde biraz biraz ana kucaklarında durmaya başladılar.ben günde 3defa 60cc olmak üzere mama veriyorum.genelde emziriyorum.yememe dikkat ediyorum.allah kolaylık versin arkadaşlar

6. 16 Ocak 2009
  7. Swetter

Swetter Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Allah yardımcınız olsun ben bı tanesıne ancak yetıyorum sızlerı dusunemıyorum..

8. 16 Ocak 2009
  9. ddm

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    teşekkürler swetter
    şuan birtane bana hiç gelir herhalde
    ikiyi görmeyene bir zor geliyor
    büyüyüncede güzel olacak

10. 16 Ocak 2009
  11. aslihanxx

aslihanxx Canım oğlum Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Allah yardımcınızolsun gerçekten bizi bir tanesi yoruyor siz iki tane ile uğraşıyorsunuz

12. 16 Ocak 2009
  13. esinesinti

esinesinti Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Benimde allahtan biri sakin ama yinede çok zor gerçekten 1 çocuk banada o kadar basitmiş gibi geliyorki 2 yi görmeyen 1 e bakmak zor dememeli galiba.benimkininin uyuması da kalkmasıda bir seranomi uyutana kadar yapmadığımız bişey kalmıyor.yani kucaktan indiği an bağırıyor yada uyanıyor .Allah böyle uygun görmüş yinede hep şükrediyorum buda özel bişey.Ayrıca bende geceleri hariç her zaman mamadan önce emziriyorum.fakat tabi doymağı yada az geldiği için emerken önce mızmızlanıyor sonra basıyor ağlamayı şöyle 1 yaşına gelselerdi eminim düzene girecek herşey ...En korktuğum dönemse diş çıkarma dönemleri allah yardımcımız olsun.:bbo:

14. 16 Ocak 2009
  15. nazlxixmelek

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar bazen bende tek bebek hiç zor gelmezdi diye düşünüyorum ikiyi görünce..:)) ama 10 taneye bedel tek çocuklarda varmış...
    herşeye rağmen ayrıcalıklıyız öyle düşünün, büyüdüklerinde herşey güzel olacak ben şimdiden ikisinide öpüp koklamaya doyamıyorum ya.. çok yorulduğumda bir gülüşleri yetiyor valla..

16. 16 Ocak 2009
  17. ddm

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar kaç kilo sizin bebişler

18. 17 Ocak 2009
  19. nazlxixmelek

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    benimkilerden biri daha tontiş 4,600 dü minnoşumda 4 kilo ydu aralarında 500-600 gr oynuyor... ama şimdi kiloları daha artmıştır, artık kucakta anlıyorum kilo aldıklarını.