Kasım sonunda hamile olmayı bekleyenler

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve esperanza9 tarafından 14 Kasım 2009 başlatılmıştır.

14 Kasım 2009
    Konu Sahibi : esperanza9
  1. esperanza9

esperanza9 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben aranıza yeni katıldım.forumu ilgiyle takip ediyorum.kasım 25 adet tarihim.karnım ve kasıklarım ağrıyor.bugün de sağ bacağım çok ağrıyor.ilişkiden 3-5 günde böyle belirtiler olur mu?Çok merak ediyorum.kasım sonunu bekleyenler belirtileriniz var mı?

2. 15 Kasım 2009
  3. benim_olan

benim_olan Canım esadımmm Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    bizde daha bebek için yeni adım attık canım bakalım hayırlısı gerçi dünde benim babamlarda bacağıma ağrı girdi ama klima vardı belki o çarpmıştır beni diye umursamadım doğrusu hakkımızda hayırlısı olsun canım kendini çok fazla dinleme zamana bırak sonra hamiş olmassan çok üzülürsün :teselli:

4. 15 Kasım 2009
  5. Tugbademir

Tugbademir aşkım, oğluşummm..iyi ki varsınız... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar benim de 8 günüm var adetime..ben de bulantı var tüm gün ara ara yokluyo bi de kasıklarımda ara ara ağrı oluyo..sizce hamilelik olabilir mi kızlar
    ??10.günden başlayarak gün aşırı ilişkiye girdik..hayırlısı bakalım dua edin nolur

6. 15 Kasım 2009
  7. esperanza9

esperanza9 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar benim dün gece sağ bacağım çok ağrıdı ama hamile kalanlardan adete 10 gün kala hangi belirtiler oluyormuş öğrenmek istiyorum.Umarım hepimiz kasım sonunda mutlu haberi alırız.Ben yarın doktora gideceğim.Progesteron testi yapılacak.Orda değerin yüksek çıkması da hamileliği gösteriyormuş.

8. 15 Kasım 2009
  9. Askisi

Askisi Kizimiz ile cekirdek aile Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    insallah bende kasim sonu hamile olurum........Allah kismet ederse kizlar olsun beeeee artik....ama kismet degilsede olmasin...hayirlisi...
    Gögüslerim agriyor, karnim da agri var, yorgunum....ne bileyim, aslkinda adet belirtilerini yasiyorum sanki!!!! benimde 5 günüm kaldi adetime, hade bakemmmmmm

10. 15 Kasım 2009
  11. herwood

herwood oğluşum kızışım çok şükür istanbul Üye

Beğenildi:
    380
    Ödül Puanları:
    163
    benimde 7 günüm var hasta olmama bende bekliyorum inşallah olmam hayırlısıyla ben geçen hafta dan beri bel ağrısı çekiyorum ayriyetten hasıklarımda ara ara sancı yapıyor bu ay çok çalıştımkaydirigubbakcemile hayırlısı bakalım

12. 15 Kasım 2009
  13. esperanza9

esperanza9 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Benim merak ettiğim kan testi en erken ne zaman sonuç veriyor?

14. 15 Kasım 2009
  15. GamzeliKiz

GamzeliKiz Allahım sana emanetiz Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    benimde kasım 20 ama hiçbir belirtiyok ne adet adına nede hamişlik adına.hakkımızda hayırlısı...

16. 16 Kasım 2009
  17. KotuKediSero

KotuKediSero Gıt gıt gıdaaaakkkkk..... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Ay ne güsel, kasım sonunu bekleyen ne çok anne adayımız varmışzemuszemus benim de kasım 25 beklenen adet tarihim, göğüslerimde sızlama var bugünlerde ama onu prolaktin hormonumun aşırı salgılanmasına bağlıyorum, bende de hiç belirti yok daha ama hayırlısı bakalım, 9.unda bi başladık çalışmalara daha düne kadar çalıştık valla, inşallah olur:Saruboceq:

18. 16 Kasım 2009
  19. hatay-yozgat

hatay-yozgat Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar benim adet günüm de 2 gün geçti. yani 31 günde bir oluyodu genelde ama bugün 34. gün. belirti falan yok hiç bişey hissetmiyorum ama çok fena belim ağrıyor bide dokununca göğüs uçlarım acıyo. evde test yapsammı acaba yoksa çok mu erken. hayal kırıklığına uğramak istemiyorum hiç.