kaşımdaki ben

Konusu 'Cilt Estetiği' forumundadır ve xixxsxxixll tarafından 29 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

29 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : xixxsxxixll
  1. xixxsxxixll

xixxsxxixll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar merhaba,benim kaşımın başlangın yerinin üstünde 4mm kadar et beni var onu aldırmak istiyorum ama kaş sınırları içinde olduğundan kaş kaybından korkuyorum,et benleri sadece kesilerek dikişsiz alınırmı? dikiş benin 1-2 mm ötesinden atılıyor diye duydum doğrumu? aldırmak istiyorum ama kaşlarımın başlangıç kısmındaki kaşlarımı kaybedersem kaşlarımın şekli bozulacak ve çirkin olacak acaba şimdi aldırmayıp biraz daha büyürsemi aldırsam bilemedim... et beni aldırma(özellikler yüz ve kaş bölgesinden)
    tecrübeleri olan varsa bana yardımcı olabilirmi ? lütfen

2. 4 Eylül 2010
  3. xixxsxxixll

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    niye kimse bana bişey demiyor :KK43:

4. 6 Eylül 2010
  5. pandora2

pandora2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu konuda tecrübesi olan çok fazla yoktur da o yüzden yanıt veren olmuyordur.Ben de senin durumundayım hatta benim benim kaşımın alt bölgesine gelen yerde ve içinde yani benim kaş kaybım daha fazla olacak. bu konuda araştırma yapıyorum bir şeyler öğrenirsem paylaşırım

6. 8 Eylül 2010
  7. xixxsxxixll

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cevap verdiğin için saol...benim benimde kaşımın başlangıç yerinin biraz üstünde ama malesef kaşımın içinde kalıyor yani sadece benin üst tarafında kaş yok sağ solu ve alt kısmı hep kaş o yüzden çok korkuyorum aldırdığımda görüntü kötü olur diye...senin benin kaşının tam neresinde? büyük mü?...bende araştırıyorum 3 çeşit yol varmış,lazerle alma,dondurarak (sıvı nitrojenle) bide kesip dikiş atıyorlar...ben kaşta olduğu için hangi yöntem daha iyi olur acaba?...sende bişeyler öğrendiğinde benimle paylaşırsan sevinirim

8. 8 Eylül 2010
  9. izmir_35

izmir_35 ♥...taboo...♥ Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    benim gözümün cevresinde et benleri vardı ege ünv. hastahanesindeki dermatoloji doktoru bana aldara diye bi krem yazmıştı 3 sene önce bütün et benleri geçti çok etkili bir ilaçtı. yanlış hatırlamıyorsam uzman doktor yazınca ssk karşılıyordu. normalde 115 tl ciyarında bir fiyatı vardı

10. 8 Eylül 2010
  11. Bonbonito

Bonbonito Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    Sakın daha fazla büyümesini bekleme. Daha fazlabüyüyünce aldırırsan hem daha fazla iz kalır hem de daha fazla yer gider kaşından. İyi bir plastik cerraha daha fazla büyümeden aldır bence.

12. 8 Eylül 2010
  13. Bonbonito

Bonbonito Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    Aldara diye bi ilaç mı? Daha önce et benlerini geçiren bir ilaç duymamıştım. Sadece cerrahi yolla ya da ilaçla dondurarak alındığını sanıyordum. İnşallah öyle bir şey vardır.

14. 9 Eylül 2010
  15. xixxsxxixll

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende duymamıştım,netten baktım o ilacı siğiller için kullanıyorlarmış, belki küçücük et benlerinide geçirir ama benimki 4mm var...:KK43:

16. 24 Eylül 2010
  17. xixxsxxixll

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar nihayet benimi aldırdım hiç korkulacak bişey yokmuş kaşımda zarar görmedi şuan hala dikişlerim duruyor ve iz kalmayacak gibi duruyor çok mutlu oldum aldırmak isteyen hiç düşünmesin çünkü benli dolaşmaya değmez,herkese tavsiye ederima.s

18. 25 Eylül 2010
  19. pandora2

pandora2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Geçmiş olsun sonunda kurtulmana sevindim.Ama benim ki aldırabileceğim bir yerde değil tam kaşımın içinde seninki anladığım kadarıyla kaşın dışında kalıyormuş.Tekrar geçmiş olsun