Kaşiniyorummmm

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve cemrenaz06 tarafından 29 Nisan 2008 başlatılmıştır.

29 Nisan 2008
    Konu Sahibi : cemrenaz06
  1. cemrenaz06

cemrenaz06 fıstık gibiyim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ben hamileyim 5 aylık ama benim bir sorunum var ben çok kaşınıyorum ya lütfen bilen varsa bana yazarmısın hamilelikde olurmuş diyolar alarjik diyolar çatlıyosundur diyolar ama ben bu kaşıntıdan nasıl kurtulurum onu diyen yokk kaşımaktan yara oldu vüğcudum yardım lütfen bilen varsa öpüyorum sizi şimdiden teşekkürlerkafamçokkarıştı

2. 29 Nisan 2008
  3. LAZ KIZI

LAZ KIZI Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım kasıntı bu kadar erken baslamaz kı henuz 5 aylıkmıssın..benım 7 ay bıttı henuz kasıntım olmadı..tavsıyem bu aylardan ıtıbaren catlak onleyıcı yada vazelın surmen karnına.

umarım yardımcı olabılmısımdır.......

4. 29 Nisan 2008
  5. ayyyy evet yaaa 17+6 haftalığım geceleri kaşıntıdan uyuyamıyorum yaaa, sadece karnımda da değil üstelik kafama takıldıkça sanki her yerim kaşınıyo Çok üzgünüm çoook

6. 29 Nisan 2008
  7. bebeklik

bebeklik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende yorum yazmak istiyorum...

evet hamileleikden derileriniz genişlediği için kaşıntılarınız oluyorr...ay bide sert deriniz varsa bence daha çok kaşındırır demi..ayy bende sert deriliyimdir sıkıdır etim yanii bende kesin hamile kalınca kaşınacam hart hart...

8. 29 Nisan 2008
  9. beyazmelek

beyazmelek Candan öte,candan ziyade Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım benim hamişliğimde 3 ay yeni bitti daha 1 haftadır ben de kaşınıyorum. En çok göbeğim ve göğüslerim. Badem yağı aldım ben doktorum önerdi onu sürmeye başladım ama biraz da psikolojik ve alerjik bişey olduğunu düşünüyorum. Hormonal değişiklikler oluyor sanırım vücudumuzda ve vücudumuz buna bir reaksiyon gösteriyor. Çünkü hadi göbeğimiz çıkıyor diye kaşınıyor diyelim o zaman diğer yerler neden kaşınsın dimi. ki daha benim 3 aylık çok erken değilmi göbek çıkması için.

10. 29 Nisan 2008
  11. çok fenaaa çokkk, bir de allerjik bi bünyem var mahvoluyorum valla

12. 29 Nisan 2008
  13. cemrenaz06

cemrenaz06 fıstık gibiyim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    saolun kızlar ya vallahi içim rahatladı uyuz olduğumu düşünmeye başlamıştım demekki tek kaşınan ben değilim ben biraz 5 aylık olmama rağman fazla geliştim

14. 29 Nisan 2008
  15. yade06

yade06 annesinin miniki yusufum Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cemreee canım geçmiş olsun aynı sprun kız kardeşimde de vardı.oda senin gibi 5 aylık hamile doktora gitti krem verdi geçti çatlaktan ziyade farklı bişey bu.çatlak için lierac diye bir krem var boynerde ve tekin acarda satılıyor çok faydalı benim doktorum onu önerdi sende al günde 1 kere sürmen yeterli...

16. 29 Nisan 2008
  17. TuzluCekirdek

TuzluCekirdek Burası soğuk odalar!!! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    cemreeeeeeeeeeeeeeeee kız sen 5 aylıkmı oldunnnnnnnnn allah sana bağışlasın bebeniiiii ayyyyyy şaka gibiiii

18. 29 Nisan 2008
  19. iremelek

iremelek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canım kayısı ve badem yağı kullanman hem zararsız,hem kaşıntını azaltır hem de çatlakların oluşması engeller...hayırlı akşamlar herkese....