Kaşıntı

Konusu 'Genel Göğüs Sağlığı ve Bakımı hk.' forumundadır ve pixim tarafından 29 Ocak 2010 başlatılmıştır.

29 Ocak 2010
    Konu Sahibi : pixim
  1. pixim

pixim Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Merhabalar öncelikle şu birkaç haftadır göğüslerimde acayip bir kaşıntı var nedendir anlamını çözemedim sizce sağlık açısından birsey olabilir mi?
    iç çamaşırım her zaman kullandıklarım ve hijyenle alakalı oldugunu sanmıyorum sık banyo yapan birisiyim. kaşımakdan tahriş olucaklar diye korkuyorum:gitme:
    Herhangi bir bilgisi olan ya da kaşıntı önlemek için önerisi olan var mı acabaohaoldumsmile

2. 15 Mart 2010
  3. kabakiz

kabakiz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    114
    Ödül Puanları:
    113
    belki gögüslerin büyüyordur.benimkiler öyle oluyor genelde.ama 75 b beden giyerken simdi 70 a giyiyorum bunun sebebide hamilelikten sonra 4 ay kadar emdi yavrum sonra birden balon söner gibi söndü valla.sarkmadi ama sertligi gitti catlaklari belli oluyor elime geliyor.75 b ken birden 85 a ya cikinca gögüsler tabi neye ugradiklarini sasirdilar haha

4. 28 Mart 2010
  5. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    benimde kaşıntı var göğüslerimde neden dir bilmem çamaşırımı iyi yıkarım. büyüme zamanı çoktan bitti ben 75 takıyorum zaten kaç yıldır.neden acaba bilen varmı

6. 14 Mayıs 2010
  7. BEBEKKAFA

BEBEKKAFA Yağmur'umu bekliyorumm:) Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    61
    bu bendede oluyor bazen...uçları özellikle deli gibi kaşınıyor bazen...neden acaba alerjik falan olabilirmiki:uhm:

8. 25 Mayıs 2010
  9. serenty

serenty Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bnm bildiğğim göğüsler çatlarken cok kaşınır ..