kasıntım cok fazla yardım edın sımdı basladı

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve marchandize tarafından 4 Aralık 2008 başlatılmıştır.

4 Aralık 2008
    Konu Sahibi : marchandize
  1. marchandize

marchandize Benden iyisi yok :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cok kasıntım var napmam lazım 12 haftalık hamıleyım sımdı basladı.daha once kucuk kucuk vardı suan dayanamıorum yardım edın-tatlicadiarzu-

2. 4 Aralık 2008
  3. Nohcoy

Nohcoy Canlarım Benim. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    106
    Bende de var kaşıntı ama benim cildim kuruduğu için... Bazen dayanılmaz olsada idare ediyorum. Yatarken çok rahatsız edici oluyor, ozamanda bütün vücuduma nemlendirici sürüyorum...

Bak seninki erken başlamış... Bence bir cildiyeye görün.. İsmini unuttum ama gebelikte bir rahatsızlık oluyormuş...onun için sana krem verebilir...

4. 5 Aralık 2008
  5. nigo

nigo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    30 haftalık hamileyim,4-5 gündür inanılmaz derecede kaşıntım oldu tüm vucutta dr.uma gittim iğne verdi,rahatladım çok şükür dr.um eğer geçmezse cildiyeye yönlendireyim dedi umarım gerek kalmaz,bence dr.una sor önemli olabilir çok geçmiş olsun

6. 5 Aralık 2008
  7. BabyCeren

BabyCeren annesinin kuzusu Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    karnın büyümeye başladıgı için o kaşıntılar oluyor.bende 12 haftalık hamileyim bendede kaşıntı var ama kesinlikle kaşımamalısın.nemlendirici sür masaj yap.yoksa çatlak oluşur.

8. 5 Aralık 2008
  9. necsel

necsel Canım oglusumm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kasıntıların cok erken baslamıs genelde hamılelıgının son haftalarında baslar bence bır dr a gorunmen ıyı olur.kasıntı esnasında nemlendırıcılı bır kremle masaj yapabılırsın mumkun oldugunca tırnaklarınla kasımamaya calıs

10. 5 Aralık 2008
  11. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    canim kendini sicak tut usuttugunden de olabilir.ben de üsüttügümde cok siddetli agrim olmustu...cok yorulma ve ayakta durma dinlen.

12. 5 Aralık 2008
  13. familya

familya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    bende 34 haftalık hamileyim benımde cok kaşıntım var.senın kaşıntıların çok erken başlamış ben genelde ılık suyla yıkanıyorum ancak o şekilde engelleyebiliyorum kaşıntımı yoksa sabaha kadar uyuyamıyorum.vazalinde işe yarıyor bilginize arkadaşlar.

14. 5 Aralık 2008
  15. ezel78

ezel78 Guest

geçmiş olsun

ama ben anlayamadım arkadaşım kaşıntı ile ilgili problemin nerede?
    vajinal bölgede mi? arkadaşların açıklamasını yaptığı vucutla ilgilimi?
    hangisi?

vajinal bölgede ise mantar olmuş olabilirsin dr'na danış o sana ne yapman gerektiği hususunda bilgi verecektir
    sağlıkla kal.

16. 6 Aralık 2008
  17. marchandize

marchandize Benden iyisi yok :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    vajınamda kasıntı.doktorumu trosyd krem kullan dedı bıraz ıyı geldı genelde ılıskıden sonra oluyor ıdrar yaparken felan ama krem cok ıse yaradı tavsıye ederım :)

18. 9 Aralık 2008
  19. EU1

EU1 Guest

arkadaslar ben 16 haftalık hamileyim garip bi şekilde kaşıntım oluyo yani sanırım kaşıntı böyle gıdıklanır gibi sanki hani bi yerin karıncalanır ya onun gibi sizce neden böyle oluyo?