Kask blgesinde Kl dnmesi!!!

Konusu 'Genel Sağlık Bilgileri' forumundadır ve PembeDantel tarafından 2 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    2 Kasım 2008
    Konu Sahibi : PembeDantel
  1. PembeDantel

PembeDantel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    Arkadaşlar benim bir sorum var..Bir süredir kıl dönmesinden şikayetim var ve artık doktora gitmek istiyorum..Kıl dönmesi genital bölgede olduğu için kararsız kaldım acaba hastanede hangi bölüme başvurmam gerekiyor...? Teşekkürler...

2. 2 Kasım 2008
  3. lostsun

lostsun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    çok geçmiş olsun.hastaneye gidince bir hemşire yada sağlık memuruna sorabilirsin ama sanırım genel cerrahi bakar.

4. 2 Kasım 2008
  5. titanik

titanik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    jinekolog bilir canım geçmiş olsun.

6. 3 Kasım 2008
  7. firstday

firstday Canlarım ve ben Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    kasık bölgende mi kıl dönmesi yoksa genital bölgede batık şaklinde mi?
    kıl dönmesi ise genel cerrahi olması gerek, geçmiş olsun

8. 3 Kasım 2008
  9. PembeDantel

PembeDantel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    sağol canım...genital bölge derken yanlış oldu sanırım kasıkta bu kıl dönmesi....fisfisfis

10. 9 Kasım 2008
  11. kaktus16

kaktus16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende aynı sorunu yaşadım uzun süre küçükken kendim çıkarıyodum iltihabını fakat 2 tanesini çıkaramadım çok büyüdüler genel cerrahiye gittim ameliyat oldum ama çok kötü dikiş atmışlar ve kötü bir görüntüsü var sonradan öğrendim estetik cerrahına gitsem daha iyi olacakmış bence öle yap ilerlemeden git sonra çok acı çekersin

12. 9 Kasım 2008
  13. damllaa

damllaa mutlu... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Geçmiş olsun canım,bence hiç ihmal etme.Kıl dönmesinin son evresinde öyle bir abse oluyor ki,agrısından duramazsın,bir arkadaşımın kuyruk sokumunda vardı,ameliyat oldu...

14. 4 Ağustos 2009
  15. patricide

patricide Guest

benım de var kasıgımda ki ben slip deil boxer kullanırım dar çamaşır hayatta gitmem hatta çoğu zaman evde yalnızsam çamaşır bile kullanmam ama neden kasıgımda bu durum var anlamadım. bu ikinci kez oluyor ilkini ağdacım neşterlerle filan ugraşarak almıstı ve inanamadım içinden çıkanlara :eek: sımdı de online randevu aldım ama cildiyeden... acaba başka birime mi gitmeliyim ki... allah kımseye vermesın yaa otururken yürürken uzanıken bile ağrıyor kayısı büyüklüğünde resmen... yarın doktor benı bekler....

16. 4 Ağustos 2009
  17. dertlisezen

dertlisezen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    evlenmeden oncekı 4 sene cıktıgım erkek arkadasımda kıl donmesı vardı kuyruk sokumunda.4 sene cıktık kac kere amelıyat oldugunu hatırlamıyorum kı benle cıkmadan once de amelıyat olmus.oturamıyordu kalkalmıyordu topallıyordu bazen acısından.kanama oluyordu nerdeyse ped kullanıcam ya dıye sızlanıyordu valla kaydirigubbakcemile3 hemen doktora gıt cnm ıhmal etme

18. 15 Eylül 2010
  19. XxsuleXx

XxsuleXx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ya benimde kasık bölgemde yaklasık 1,5 2 aydır kasıntı var. sivilce seklinde. bende cok korkuyorum acaba kıl dönmesi mi mantar mı agrı yok akıntıda yok sadece kasıntı ve sivilce gibi abseler var.. ne olabilir bi bilginiz varsa yardımcı olabilir misiniz lütfen :KK43::sinifsinif::Saruboceq:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.