Kaşları Boyama

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve cosmoo tarafından 13 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

13 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : cosmoo
  1. cosmoo

cosmoo Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim doğal saçım koyu bu nedenden dolayı kaşlarım da siyah. Ben saçımı kızıla boyayacağım fakat kaşlar çok farklı ve çirkin duracak bu durumda.:1no2: Bunu gidermek ve daha doğal durması amacıyla kaşlarımı da boyamayı düşünüyorum.zemuszemus Acaba ne ile boyamamı tavsiye edersiniz bitkisel boyalar ,saç boyaları saç ve kirpik boyaları,kına? kafamçokkarıştı

Teşekkürler,kaydirigubbakcemile3

2. 16 Temmuz 2009
  3. deryaandic

deryaandic Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bence tüy sarartıcı krem ile kaşlarının rengini açabilirsin. hem istediğin oranda bi renk açımı yapabilirsin.sadece tüy sarartıcı kremin kaşlarında durduğu süreyi iyi ayarlaman gerekiyor.zaten paket üzerinde 10 dkk dan fazla bekletmeyi yazar.ama 10 dkk bekletmen sonucu kaşların açık sarı bi renk alır.tavsiyem 5 dkk yı geçirme.o zaman hoş bi kahverengi oluyor.bence kaşlarını da saçların gibi kızıla boyama o zaman çok yapay durur. ama tüy sarartıcı krem ile açınca açık kahve bir renk elde edersin ki bu çok daha doğal durur.tüy sarartıcı kremi de güvenle kaşlarında kullanabilirsin.ben sesu'nun tüy sarartıcısını kaşlarımda çok kullandım hiçbir yan etkisi yok. zaten paket üzerinde de yüzdeki tüm tüylerde güvenle kullanılabildiği yazar.yalnız kullanırken gözlerine veya kirpiklerine temas ettirmemeye çalış. bence sonuçtan memnun kalıcaksın:)

4. 17 Temmuz 2009
  5. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnm sarıya boyatsaydın belki kaşların sırıtırdı ama kızılda sırıtmıyor bence..eger kırmızı yapmıycaksan sırıtmaz..kaş boyanınca hiç hoş olmuyo deneyen biriyim valla hemen siyaha geri boyamıştım

6. 17 Temmuz 2009
  7. scarlettsebnem

scarlettsebnem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim 2 3 sene önce saçım kızıldı hatta kırmızı o zamanlar sırıtmasın diye kumral renk saç boyasıyla boyamıştım kaşlarımı çok güzel oluyor 20-25 dk beklet daha fazla bekletme=)

8. 17 Temmuz 2009
  9. deryaandic

deryaandic Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    saç boyasıyla kaş boyamak tehlikeli değil mi? yani ben hiç denemedim fakat boya kutularında hep kaş ve kirpik boyamada kullanmayınız yazar.o yüzden ben de hiç cesaret edip boyayamadım saç boyasıyla.ama tüy sarartıcı krem daha güvenli geliyo bana.

10. 17 Temmuz 2009
  11. qbraa85

qbraa85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tüy sarartcı krem iyi fikir.evet kesinlikle saç boylarıyla kaşlarınızı boyamayın çok tehlikeli.ben bişe daha sorucam kaşlarını kremle açtıktan sonra uzayan kaşlar sırıtmıyor mu?

12. 17 Temmuz 2009
  13. sipsezan

sipsezan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    aslında daha ii hangi kısımlar fazlalık anında anlar kendi kendimize şekil verebiliriz

14. 17 Temmuz 2009
  15. sipsezan

sipsezan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kötükedihüso

16. 17 Temmuz 2009
  17. Larina

Larina CarpediEm Daha NE DİYEM:) Üye

Beğenildi:
    42
    Ödül Puanları:
    348
    kızılsa saçın siyah kalabilir..saç boyası yapma kaşlarım çıkmıyor döküldü resmen..tüy sarartıcıda çok gitmez..bence siyah kalsın göze batmaz kızıl saçda..

18. 19 Temmuz 2009
  19. Miracle*

Miracle* Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kizlaaaaaaaaar uzun zamandir cesaret edemedigim seyi yaptm ve kaslarimi tuy sarartıcı kremle actim!
    simsiyah kaslarim acik kahve oldu yanlz sacimdan bi ton acik oldu :KK43:
    allahtan kas kalemim war ama yinede emin degilim acaba boya alip boyasam mi nolur yardim edin!