Kaşları kesmek

Konusu 'Kaş, Kirpik Yapısı ve Şekillendirme' forumundadır ve onestopaqua tarafından 28 Aralık 2007 başlatılmıştır.

28 Aralık 2007
    Konu Sahibi : onestopaqua
  1. onestopaqua

onestopaqua Guest

kızlar hanımlar ya ben bi salaklık yaptım gittim kaslarımı kestim ama cok kestim sanırım ya..upuzun bi kesik kasımda.simdi hep kesmek zorunda kalıyorum artık kesmeden sekle girsin istiyorum bi caresi varmı.? kuaförlere gidiyorum onlar da kesiyoo:KK43: artık kesilmeyeyimmm:KK43::KK43::a015:

2. 28 Aralık 2007
  3. barbizeynep

barbizeynep Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    iyi bir güzellik merkezine gidersen kaşlarını sana yakışan biçimde aldrabilirsin ben kaşlarımı hiç kesmem

4. 28 Aralık 2007
  5. onestopaqua

onestopaqua Guest

yani kesilmeden de olur bu iş diyosun ama ben hiç sanmıyorum kesilmeyince diken gibi uzuyolar allahım salakım ben salak.. yine de ii bi yer arayıp sorayım.. thank you cicim

6. 28 Aralık 2007
  7. EU1

EU1 Guest

kaş alınması için şekle girmesi için bazen alınması gerekiyor canım ya çabuk uzuyan bir kaşın var demekki ne varki kesilsinnn

8. 28 Aralık 2007
  9. onestopaqua

onestopaqua Guest

valla kesilsin ama böle hiç dogal durmuyo ya.. yani öle kesikler de hemen uzayıveriyo dedigin gibi... hemen belli ediyolar kendilerini sivri sivri bazen diyorum ki su kestigim yerlerin hepsini alıveriyim.. bi daha cıkanlar belki düzgün büyür ama cok igrenç bi görünüm olur tabi bi kaç ay sanırsam.. hem işe yararmı onu da bilemiyom.. fisfisfis..ıyy yolcam tek tek bunlarıı.. benim kadar kaşlarından nefret eden biri varmıdır acaba:uhm: tesekkur ediyorum canikomcumlarım:)

10. 29 Aralık 2007
  11. baby_dilay

baby_dilay Yok olmak istiyorum!.. Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Ben de kaşlarımı kesiyorum şekli düzgün olması için kuaförde aldırdığım da o da düzgün şekil vermek için keser.Boşver kuzum kessinler dert etme yawww

12. 29 Aralık 2007
  13. Beltin

Beltin Guest

Bende şekil veremiyorum pek kendiliginden ince oldugundan

14. 1 Ocak 2008
  15. iremsu

iremsu MaBel Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    en iyisi hiç almayın olsun bitsin tatlicadiarzu

16. 1 Ocak 2008
  17. _eZeL_

_eZeL_ Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kaşlar kirpikler devamlı kendilerini yeniliyorlar biliyorsunuz bir kaç ay kesmeden sabredebilirseniz onlar dökülür yerine doğal olanları çıkar diye tahmin ediyorum ama bir süre o kötü görüntüye dayanmak gerekiyor...

18. 19 Mayıs 2009
  19. boncuk84

boncuk84 nefsim içine sindi!!! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bencede dogru bende kesiodum uzayınca çok çirkin bi görüntü oluyodu kesmedim sabrettim şimdi hiç uzun diiller vede kötü durmuyo kesince gerçektende dogal görünmüyolar ve hemencecik uzuyolar biraz sabırla olacaktır bu işş kaydirigubbakcemile2