Kaşların rengini açmak için Refectocil Kaş boyası almak yeterli mi?

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve EU2 tarafından 10 Kasım 2009 başlatılmıştır.

10 Kasım 2009
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

Saçlarıma gölge yaptırdım o yüzden kaşlarımı da açık kahveye boyamak istiyorum..Refectocil kaş boyası alınca ayrı olarak oksidant da almak lazım mı yoksa sadece boyayı uygulamak yeterli daha önce uygulayanlar bilgi verirse sevinirim:Saruboceq::Saruboceq:

2. 11 Kasım 2009
  3. miss.cherry

miss.cherry Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    88
    Kendi renginden acik istiyorsan mutlaka Refectocil kaş açıcı kullanmalisin ve tabiikide oksidant ile birlikte yoksa kesinlikle olmaz. :)

4. 11 Kasım 2009
  5. EU2

EU2 Guest

normalde koyu kaşlarım ama siyah değil..röfle yapınca açık kahve olsun istedim
    demek sadece boyayla olmuyor
    teşekkürler cevabın için

6. 14 Şubat 2010
  7. nurcanca_41

nurcanca_41 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu boya nasıl bişey ne kadar kalması lazım kaşta sonra yakıp dökmesin

8. 14 Şubat 2010
  9. emdev

emdev Guest

bu boyayı alcaksanız sarı renginde0 olanı almalısınız.
    1 ölçek kaş boyası ve 5-6 damla oksidanı karıştırıp krem haline getiriyorsunuz.kaşlarınıza sürerken gözünüzü kapatın,ve 3 dakika bekletip siliyorsunuz.kaşlar çok güzel bir kumrala dönüşüyor.saçlarım koyu olduğu için ben artık boyamıyorum kaşlarımı.ama saçı açık renk olanların boyatması gerek çünkü çok kontrast yaratır.

Son düzenleyen: Moderatör: 14 Şubat 2010
  10. 18 Şubat 2010
  11. convivalite

convivalite Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    refectocili ben de 20 TL bayılarak aldım. Açık kahve almıştım ama kaşlarımı kendi renginden daha siyah yaptı. Kesinlikle almayın. Kuaförümden Selective Professional açık kahve (daha profesyonellerin kullandığı bi boyaymış) ve 1 şişede oksidan aldım.(15 tlye hem de daha ucuza) Her 2sinden de eşit miktarda kullandım, sonuç süper!

12. 21 Şubat 2010
  13. x_y_z

x_y_z Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Kaşlarının rengini açanlar ya da boyayanlar , kaşlarınızda dökülme vs oldumu acaba ???
    ben de saçlarımı boyattım kaşlarım koyu kaldı rengini kırdırmak istiyorum ama seyrelmesinden korkuyorum.Çünkü yıllar önce de bi kaç kez kırmıştım rengini şimdi kaşlarım hiç eskisi gibi değil ama boya yaptı da diyemem o zamanlar hiç gözlemlemedim.

14. 22 Şubat 2010
  15. stuff.edc

stuff.edc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim kuaforum kaslarımı sac boyamla boyuyu gözümün önünde ama 5 dk bekletiyor sadece

16. 23 Şubat 2010
  17. nimesaybycn

nimesaybycn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    743
    Ödül Puanları:
    153
    benimki de.aaa napıosun dedim amaaan bir şey olmaz korkma dedi :) kumralken ben de sac boyamdan sürmeye başladım sonra hiçbir şey olmuo.ama dediğin gibi 5 dk kalıyor.

18. 23 Şubat 2010
  19. x_y_z

x_y_z Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ne zamandan beri boyanıyor kaşlarınız peki??? Çünkü ben de bişey olmadığını düşünüyordum ama sonradan çıkıyo etkisi sanki:)yavaş yavaş seyrelme oluyo gibi geldi bana ama umarıım yanılıyorumdurbenneyaptımki