Katı Meyve sıkacağı ne marka tavsiye edersiniz?

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve ozlemehm tarafından 20 Aralık 2008 başlatılmıştır.

20 Aralık 2008
    Konu Sahibi : ozlemehm
  1. ozlemehm

ozlemehm Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar öncelikle kendimi tanıtayım normalde ekim annesi olacaktım fakat 29ağustosta erken doğum yaptım 2.540gr 46cm 35 haftalık oğlum oldu...ekimde doğurcağım düşüncesiyle hep ekim annelerine yazıordum ama artık sizlerle paylaşmam lazım gelişim değerlerini vs.bu arada 3.ay sonunda 6450gr 60cm idik

şuana kadar anne sütü aldık devam da ediyoruz...meyve sularına alıştırmaya başlamayı düşünüyorum doktorumuzun da tavsiyesi ile haftaya kontrolünde konuşcam bu konuyu

sizden ricam kullandığınız katı meyve sıkacağı hangsi?memmunmusunuz ne tavsiye edersiniz?netten bi araştırayım dedim okadar çok çeşit ve fiyat aralığı varki en iyisi kullanlara sormaktır bu tip şeylerde değilmi?
    :uhm:

2. 20 Aralık 2008
  3. ceko

ceko Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aramıza hoşgeldin canım biz daha kullanmadık amaalacağım marka phıllıps kullanan bikaç tanıdığım çok memnun...

4. 20 Aralık 2008
  5. ozlemehm

ozlemehm Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hoşbulduk canım ewet philiips bende duydum güsel 800w gücü de iyi ama 280 civarı biraz pahalı değilmi ya

6. 20 Aralık 2008
  7. ceko

ceko Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim evimin yakınındabii magaza var 220ytl evt biraz pahallı ama uzun süre kullanıcaz canım bunu ama daha uygun olarak arçelik falanda varmış ama kullanan kimse yok çevremde sonuçta iyi bir marka kötü olcağını sanmıyorum.

8. 20 Aralık 2008
  9. ertuxgx

ertuxgx ERTUĞ'UN anneçiiii TUĞBAA Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hoşgeldin canım bu arda süpersin bende alıcam araştrdım baktım hep 1 aydr bişeyde karar kılamadım b ende burdaki yorumlara göre alcam bide blendırı sorcam hansini aşlayım püre yapmak için şimdiden teşekkürler

10. 20 Aralık 2008
  11. cyxixldxixz

cyxixldxixz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hoşgeldin canım
    bende tefal var ama dilimleyip atman gerekiyor makinaya philips almadığıma pişman oldum arkadaşım almış ve çok memnun

12. 20 Aralık 2008
  13. ozlemehm

ozlemehm Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Blendır arzum kullanıom ben ama kerem için kullanmadım daha çelik başlıklı olmasına dikkat et blendırda
    sanırım katı meyve sıkacağı olarak paraya kıyıp philips alcaz:çok üzgünüm:

14. 20 Aralık 2008
  15. ozlemehm

ozlemehm Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki elmayı cam rendede yapıp verin demişler bu meyve sıkcaklarının başlığı metal değilmi zarar verirmi bebişlere acepCADIARZU

16. 20 Aralık 2008
  17. zeseze

zeseze Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    katı metve sıkacakları önerilmiyor arkadaşlar metal değmemeli meyvelere. cam rende bu işi harika yapıyor. ben yaşından sona kullanacağım meyve sıkacağını. meyve suyu milupanın organik meyve suyunu alıyorum ben(aslında hazır şeyleri sevmiyorum ama kış meyve yönünden sıkıntılı)

18. 20 Aralık 2008
  19. ceylasya

ceylasya Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    selam canım ben moulinexkullanıyotum ama iyi aslında ama açıkçası pek kullanmak istemiyorum çünkü bi havuç suyu sıkçam bi saat parçalarını çıkarıp yıkıyorum hazır alıyorum çünkü katı meyve sıkıcakları biraz koyu kıvamlı oluyo sadece su olmuyo hazırlar gibi ama moulinex te iyi ama ben ugraşmıyorum bebişte korkuyo zaten ama denedim güzel bi sorun yok iyi yapıyo 100 ytl ama ben o kadar iş arasında onun parçaları ile ugraşamıyorum