katı meyve sıkacagı sıddetle tavsıye edıyorum..

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve mehtap86 tarafından 14 Ekim 2008 başlatılmıştır.

14 Ekim 2008
    Konu Sahibi : mehtap86
  1. mehtap86

mehtap86 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar bu gune kadar kararsızdım hangı marka alıcam nasıl olcak buyukmu kucukmu sonunda moulınex karar verdım hem o kadar ufak yer kaplamıyo hem temızlemesıde kolay ufak olmasına ragmen ıcını sureklı bosaltıp temızlemıyosun 2 3 bardak sıktıktan sonra doluyo bız her gun kendımıze elma armut karısık meyve sıkıoruz oglumada verıorum cok rahat ettım havucun suyunu cıkarcam dıe geberıodum esım bıle dıo bunun bole guzel oldugunu bılseydım onceden alırdım kendıme dıo sızınle paylasmak ıstedım kararsız olanlar ıcın bu arada greyfurt sıktık bugun super suyunu cıkardı narencıyeyede gerek kalmadı yanı 75ytl kk bız alıcaktık oglumun amcası bızden once davrandı bayramda

http://www.pratikev.com/fractalv33/...egoryId=3065&pBrandId=1241&pInstanceId=428819

2. 14 Ekim 2008
  3. arzuco

arzuco Biri Beni Durdursun Canım Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    iyi oldu böyle bi konu bende almayı düşünüyodum ama ya kullanamazsam diyordum bende araştırayım o zaman

4. 14 Ekim 2008
  5. sueda_ebrar

sueda_ebrar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    Ben kullaniyorum canim cokda memnunum
    harika bisey herseyin tabiiiiisini hazirliyorsun evde cocugunada gonul rahatligiyla iciriyorsun bende tavsiye ederim

6. 14 Ekim 2008
  7. fxuxsfxuxs

fxuxsfxuxs yanılsamalar ülkesi Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ben tefalinkini kullanıyorum o da çok iyi ama baya pahalıydı ben 2 sene önce falan almştım bunun fiyatı da uygunmuş

8. 14 Ekim 2008
  9. YASON

YASON iki prenses annesiyim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende phılıps kullanıyorum çok memnunum ama bebeğime kullanmıyorum.hem doktorumuz hemde eşimin kardeşi doktor bebeğin 1 yaşına girmeden çiğ meyvelerin metal içeren katı meyve sıkacağı veya metal rendelerde hatta mikser/rondo/blendır kullanılmamasını söylediler...paylaşmak istedim...

10. 14 Ekim 2008
  11. arzuco

arzuco Biri Beni Durdursun Canım Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    canım sen nelerdeydin yoktun bi süredir?

12. 14 Ekim 2008
  13. koalayim

koalayim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben de kullanıyorum 1 aydır
    şimdiden alıştırmak lazım meyve suyuna
    sonra asla içmiyorlarmışşş

14. 14 Ekim 2008
  15. keri34

keri34 derinin annesi Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım bende duydum senın soyledıgını ama artık cok bunaldım bu sozlerden.onu yapma bebege bunu verme.su olmaz bu yasak.nerdeyse pamuklara sarıcaz cocuklarımızı.nedense eskılerde bısey yok sımdıkı cocuklarsa hepsı bır seylere karsı alerjık,sureklı hasta.ben artık cok fazla korumaktan her seye uymaktan yana degılım.cocukları ızole edıyoruz sonra en ufak seyde hastalanıyorlar

16. 14 Ekim 2008
  17. antika

antika ilk meleğim benim. Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    sana katılıyorum,canım.bizim doktorumuzda cam rendede yapmamızı söyledi,ben de uygulayamıyorum.çok zahmetli geldi,pratik değil.bir de benim bebeğim evde olduğum zamanlarda sürekli yanında istiyor,vakit yok.keşke yason adlı arkadaşımızın dediğini uygulayabilsem, çok zor.doktorun her dediğini yapmıyorum,her çocuğun kendine özgü bir gelişimi var.her gittiğimizde iyi kilo almış,bak gördün mü yaramış falan diyor söylediklerim .halbuki söylediklerinin aynısını yapmıyorum.maalesef bu dünya kaçınılmaz:1no2:,çocuklarımız için biz ne kadar korumaya uzak tutmaya çalışsakta.bazen akışına bırakmak gerek diye düşünüyorumgamyoncuiremsu.bu arada katı meyva sıkacağını ben de yeni aldım,çok büyük nimet.posasında bir damla su bırakmıyor.

18. 14 Ekim 2008
  19. YASON

YASON iki prenses annesiyim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sizlere katılıyor ve bende dr her söylediğini yapamıyorum mesela günlük sütten yoğurt mayalayamıyorum ve hazır yoğurt veriyorum bari meyvesi düzgün olsun istiyorum ...birde amcamız söyleyince bende uyguluyorum....