Katlamalı perde

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve dirim tarafından 31 Mart 2009 başlatılmıştır.

31 Mart 2009
    Konu Sahibi : dirim
  1. dirim

dirim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.088
    Ödül Puanları:
    238
    kızlar yardım edermisiniz.resim yükleyemiyorum.imageshake açılmıyor.başka nasıl yüklüyorum resim onuda bilmiyorum.oyüzden resimsiz anlatmaya çalışacağım.
    koltuklarımın kollar siyah deri,oturulan kısmı kırmızzı ve bir sürüde yastığı var,siyah,beyaz,birde zeytin dalı olan yastıklardan var.yemek takımım siyah.halılarımda çin halısının kırmızı desenli olanları.
    sorum şu katlamalı perde yaptırmak istiyorum.ama ne renk yaptırsam acaba?kırmızı çizgili mi yoksa krem kendinden desenli mi.
    her yeride kırmızı yapmak istemiyorum.boğmasın diye.yemekteyizde cuma günü yemek yapan bayanın salonu pes pembeydi.halılar,koltuklar,perdeler çok boğuyor gibi ama karar veremedim :Saruboceq::Saruboceq:

2. 31 Mart 2009
  3. aycaaaaaaa

aycaaaaaaa can oğluşlarrıımm :)) Üye

Beğenildi:
    164
    Ödül Puanları:
    163
    tam olarakta görmeden karar vermek zor oluo tatlım ama banada kalırsaa krem perdenin uzerinde kuçuk yuvarlaklar olabilir kırmızı yada siyah olarakk yadaaa.. perde sadece krem olurr uçlarında tuyler boncuklar olur kırmızı siyahhh... bilmıorumm.. yollayap tan resim yukleyebilirsin aslındaa

4. 31 Mart 2009
  5. dirim

dirim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.088
    Ödül Puanları:
    238
    canım yolla yapa girdiğimde aşağıdaki hata veriyor.yasaklamışlar sanırım :çok üzgünüm:

Content blocked by your organization
    Reason:
    This Websense category is filtered: Personal Network Storage and Backup.
    URL:
    Resim,Dijital Fotoğraf Yükleme (Upload),Barındırma ve Düzenleme;Ücretsiz ve Üyelik Gerekmeden Sakla,eKart Yolla.
    Options:
    Click more information to learn more about your access policy.

Click Go Back or use the browser's Back button to return to the previous page.