Kavitasyon İşlemi işe yaradı

Konusu 'Vücut Estetiği' forumundadır ve zaydin tarafından 19 Ekim 2010 başlatılmıştır.

19 Ekim 2010
    Konu Sahibi : zaydin
  1. zaydin

zaydin Canım Oğlum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Arkadaşlar forumu cok uzun zamandır takip ediyorum, sevinç arkadaşın yazdığı yazı sonrası özellike basenlerimden kurtulmak için, Kavitasyon yaptırmaya karar verdim. önce kampanyaları olan yerleri araştırdım, sonra şehir fırsatlarına reklam veren firmaları. ve doktorumun yönlendirmesiyle bir kadıköyde bir güzellik salonuna gittim.

Broşürlerinde tek seans 2-12 cm -- 1-3 beden incelme yazıyordu, açıkcası ilk başlarda inandırıcı gelmesede bugün basen bölgemde baldırlarımda ve karın bölgemde yaklaşık 50 dakika süren bir seans geçirdim.

Karın bölgesinde 3 cm
    Basen bölgemde 4 cm
    Baldır bölgemde 1.5 cm

incelme oldu, gözle görülür bir incelme söz konusu yani, uzun zamandır bu kadar mutlu olmamıştım diyebilirm.

gittiğim yerin adres bilgilerini paylaşmak yasakmı değilmi bilmiyorum ama fiyatları konusunda bir bilgi vereyim.

Aralık ayının sonuna kadar 10 seans 750 TL şeklinde bir kampanyaları var,

gideceğiniz güzellik salonunun aslında bir önemi olduğunu düşünmüyorum, ama araştırmalarım sonucunda çok ucuza yapan yerlerin seans sürelerini 15 dakikaya düşürdüğünü, çin malı zayıflama aletleri kullanarak etkili bir sonuç vermediğini gözlemledim.

sonunda şu basenlerden kurtulacağım galiba :)

2. 31 Ekim 2010
  3. sedefbyo

sedefbyo Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    anakarada uygun tavsiye edebileceğiniz kampanyalar olursa beni bilgilendirir misiniz?

4. 31 Ekim 2010
  5. hanish34

hanish34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ayy bende yazınızı görünce çok mutlu oldum ve umutlandımm:) yazdığınız sonuçlar tek seanstamı gerçekleşti acaba?

6. 31 Ekim 2010
  7. varadero

varadero Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bende yaptırdım gerçektende ilk seansta etkili olabiliyor,banadedikleri şu aynı zamanda,ilk seansta tam aksine ödemde olabiliyormuş fakat 1 yada 2 günlük bir dönemmiş bu,özellikle

8. 31 Ekim 2010
  9. varadero

varadero Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bende yatırdım ve ilk seansda etkisini gördüm gerçekten,fakat tek seans yeterli değilmiş ,10 seans yada 15 seans gerekir yağ yapısına göre ,ben devam ediyorum ve çok memnunum ,gittiğim yerdede eximia kavitasyon var,araştırdım çok güzel bir cihazmış başladık seanslara iyi gidiyor ve çok uygun,diğer merkezlerde 1000 yada 1500 den bahsediyorlar tek bölge ,burada ise tek bölge 500 tl 10 seansı bu fiyat gerçekten bana çok uygun geldi,hatta şüphelendim eximia değilmi acaba diye ,resimlerini internette iyice inceleyip sonra gittim bu merkeze oradaki cihazıda inceledim eximia mış gerçekten bu fiyatıda kaçırmak istemedim kampanyadalarmış devam ediyoruz az kaldı ve suçları harika bu cihazın tavsiye ederim yerde 4.levent emniyet evlerinde byyy...

10. 3 Kasım 2010
  11. srf

srf Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ankarada yaptırıp memenun kalan varsa lütfen yazsın o kadar çok ihtiyacım varki 3 snelik evliyim 2 çocuk ve 20 kğ fazlalık var çok ihtiyacım var

12. 5 Kasım 2010
  13. neurosis

neurosis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    78
    merhaba zayidin
    bende kavitasyon u düşünüp duruyorum...birsürü fırsat sitesine üyeyim oralardan sürekli msj geliyo bu konu hakkında sen bayağı araştırıp bilgi sahibi olmuşsun çin malı ürünlerle yapıyorlar deyince sen , bayağı korktum...
    şişlide dermactive diye bir yere yaptırmak istiyorum...
    ama öle şişlidir nişantaşıdır yani öle lüks mekanlarda çin malı aletler kullanan yerler varmıdır aklım birtürlü almıyor:96:
    ısrarlar fikirlerini ve tavsiyelerini bekliyorum...
    ben sana mesaj atamıyorum maalesef bu yüzden buraya bukadar detaylı yazdım:) belki sen bana özelden geri dönebilirsin
    şimdiden teşekkürler....

14. 8 Kasım 2010
  15. hanish34

hanish34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sizzde araştırıyosunuz galiba iyi bi yer bulabildinizmi:)

16. 11 Kasım 2010
  17. neurosis

neurosis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    78
    valla baya araştırıyorum ama korkuyorum da açıkçası kardeşim gülben ergen in de bacaklarına kavitasyon yaptırdığını okumuş kesinlikle çok memnunmuş twitter den takip etmiş kardeşim yerini adını falan da vermiş.onun yüzünden bizde taktik illa yaptırıcaz:KK70:

18. 19 Kasım 2010
  19. independent

independent O la la ! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    bu fırsat sitelerine örnek verebilirmisiniz? özelden de olur yasaksa şifreli fln yazın bari çok ihtiyacım var burda burda tek bölge 10 seans 1250 eximia da onun dışında bi yer var ama eximia deil ve de uzman biri yapmıyo sanırsam ordada 8 seans 780 tl... öğrenciyim ve beni aştı biraz...